ABB’den, Burdur Belediyesi’ne ödül

Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından bu yıl ilki düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda “İyi Yönetişim ve Kurumsal Gelişim” kategorisinde Burdur Belediyesi ödüle layık görüldü.

Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından bu yıl ilki düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması ödül töreni Antalya Kültür Merkezi’nde yapıldı. Törene Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik, Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve davetliler katıldı.

“İyi Yönetişim ve Kurumsal Gelişim”, “Çevre Koruma ve Geliştirme”, “Sosyo-Ekonomik ve Kültürel Gelişim” ve “Alt-Üst Yapı İşleri ve Ulaşım Hizmetleri” olmak üzere 4 ayrı kategoride 12 ödül verildi.

Burdur Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından doğrudan teminle yapılan alımların havuz sistemi ve yazılım geliştirilerek ihaleyle çıkılması nedeniyle yüzde 20 oranında kazanım sağlanması Burdur Belediyesi’ne 3’üncülük ödülü getirdi.

Başkan Ercengiz ödülü Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’in elinden aldı.

Başkan Ercengiz’den personele teşekkür

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeline yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Başkan Ercengiz, ödülü Destek Hizmetleri Müdürü Muzaffer Okkalı’ya verdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir