Ahmet Şahan İl Başkanlığı adaylığını açıkladı

Ya ok olacağız tarihin yayına; ya da alacağız direnenlerin yanında yerimiz!

İlçe kongreleri aşamasını tamamlayan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Kurultay sürecinde il başkanlıkları ve Kurultay delegeleri seçimleri sürecinin heyecanlı ve coşkulu sürecini yaşamaktadır. Parti içi muhalefet de bütün dikkatlerini, Kurultay delegelerinin seçileceği il başkanlıkları seçimlerinin sonuçlarına yöneltti. Olağanüstü kongre çıkışları boşa çıkan muhalefet liderlerinin buradan çıkacak sonuçlara göre tutum takınacakları bildiriliyor. Bu kapsamda Burdur il başkanlığı için adaylar arka arakaya adaylıklarını törenlerle açıklıyorlar. Bugün eski Meclis üyesi, eski İl sekreteri, Harita Mühendisi Ahmet Şahan adaylığını resmen açıkladı. Adaylık töreninde Şahan, “ya ok olacağız tarihin yayına; ya da alacağız direnenlerin yanında yerimiz!” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), ilçe kongrelerini tamamladı ve il başkanlıkları ve Kurultay delegeleri seçimleri sürecinin heyecanını ve coşkusunu yaşamaktadır. Umut Oran, Muharrem İnce ve Mustafa Balbay’dan oluşan parti içi muhalefet ise bütün dikkatlerini, Kurultay delegelerinin seçileceği il başkanlıkları seçimlerinin sonuçlarına yöneltti. Olağanüstü kongre çıkışları boşa çıkan muhalefet liderlerinin buradan çıkacak sonuçlara göre tutum takınacakları bildiriliyor. Bu kapsamda Burdur il başkanlığı için adaylar arka arakaya adaylıklarını törenlerle açıklıyorlar. Bugün eski Meclis üyesi, eski İl sekreteri, Harita Mühendisi Ahmet Şahan adaylığını resmen açıkladı. “Ya ok olacağız tarihin yayına; ya da alacağız direnenlerin yanında yerimiz!” dedi.

Yaptığı konuşmada Ahmet Şahan, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Aday tanıtım ve açıklama törenine, CHP İl Başkanı Ali Özdemir, çiçeği burnunda Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan, İl Başkanı adayı Ahmet Şahan, Ahmet Şahan’ın sevenleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Açıklaması yapan Şahan uzun uzun alkışlandı.

İl Başkanı Ali Özdemir Şahan’a çiçek takdim etti.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir