AK Parti aday adaylık başvuru süreci tamamlandı

AK Parti milletvekilliği aday adayı başvuru süreci tamamlandı. Başvuru süreci boyunca 27 isim milletvekilli aday adayı oldu.

Başvurular hakkında değerlendirmede bulunan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi “yaklaşık 9 gündür devam eden milletvekili aday adaylık başvuru sürecimiz bugün itibariyle sona ermiştir.  AK Partimize başvuruların başladığı günden bugüne milletvekili olarak hizmet etmek isteyen 27 dava arkadaşımızın aday adaylık başvurularını aldık. Aday adaylığı sürecinde özellikle son günlerde ciddi bir taleple karşılaştık. Bu durum hem bizim, hem de partimiz adına oldukça güzel ve sevindirici bir durumdur. Partim açısından bakınca müracaat sayısı memnuniyet vericidir. Ülkemiz ve milletimiz için son derece önemli bir seçimin öncesinde partimize duyulan bu güven hepimizi mutlu etmiştir. Ülkemizin içerisinden geçtiği bu tarihi süreçte partimizin milletvekilliğine talip olan tüm aday adaylarımıza partimiz adına teşekkür ederim”dedi.

Milletvekili aday adayı olan isimlerin katılacağı teşkilat temayül yoklamasının 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü yapılacağını ifade eden Başkan Mengi , “27. dönem milletvekilliği aday adaylarımız sahada çalışmalarını sürdürüyor. Aday adaylarımızın partimize göstermiş oldukları teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Temayül yoklamasında, il başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, merkez ilçe başkanı  ve yönetim kurulu üyeleri, il gençlik ve kadın kolları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, il demokrasi hakem kurulu üyeleri, il disiplin kurulu üyeleri, parti üyeliği devam eden ve aday adayı olmayan eski il başkanları, ilçe başkan ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe gençlik ve kadın kolları başkan ve yönetim kurulu üyeleri, parti il, ilçe ve belde belediye başkanları, il, ilçe ve belde belediye meclisi üyeleri, il genel meclisi üyeleri, belde başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, belde gençlik ve kadın kolları başkanları, köy ve mahalle başkanları, parti üyesi, 22, 23, 24, 25 ve 26. dönem aday adayı olmayan milletvekillerinin teşkilat temayül yoklamasında oy kullanacak” diye kon uştu.

AK Parti 27. Dönem Burdur milletvekili aday adayları şunlardır:

MUSA ERDOĞAN

ATİLLA  ATASEVEN

UĞUR ALTINDAL

BİLAL GÖKMEN

YASİN UĞUR

HASAN UYSAL

İSHAK GÖKSEL

EROL BOZKURT

MUSTAFA TAŞTEKİN                                                            

ÖMER ÜNLÜ

İBRAHİM SABRİ UÇAN

SÜLEYMAN FAKİ

İBRAHİM EKİCİ

FERHAT ŞAHİN

MUHAMMED ABDUSSELAM  YAZICI

KADİR YAMAN

BAYRAM KARADEMİR

RAMAZAN ERSOY                                                                 

   MEHMET KAYA

ARİF ÇAKIR

TURAN ÖZÇELİK

OSMAN  KARAKAYA

MUSA   BİLGİÇ

KAMİL  ÖZCAN

BAYRAM ÖZÇELİK

RAMAZAN KASAP

YUNUS TAŞKESEN                                                              

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir