AK Parti sahaya hızlı girdi

AK Parti Burdur İl Başkanlığı, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri sebebiyle soluksuz çalışıyor. Tam kadro sahaya inen AK Parti,  İl Yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve partilileriyle kapı kapı dolaşarak, vatandaşlardan destek istiyor. Başkan Mengi, “milletvekili adaylarımızla birlikte sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmıyoruz. 24 Haziran tarihinden sonra, büyük bir zaferle Allah’ın izniyle ve milletimizin bize verdiği güçle, yeni büyük Türkiye’yi inşa etmeye devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Burdur 27. dönem adayları Bayram Özçelik, Yasin Uğur ve Emine Aktaş, vatandaşları iftar sofralarında, evlerinde ve halk pazarlarında ziyaret ederek, hedeflerini anlatıyor; desteklerini istiyor.
AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı, mahalleleri gezerek, kadınlarla buluşurken, Gençlik Kolları ise gençlerle bir araya gelerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeni büyük Türkiye ideolojisini anlatıyor.

24 Haziran’a kadar tam kadro sahada olacaklarını ifade eden AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, “AK Parti yoluna tüm hızıyla devam ediyor. Milletimizin defalarca teveccühünü alan partimiz 24 Haziran seçimlerinde de Allah’ın izniyle yeni büyük Türkiye’yi inşa etmeye devam edecektir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan seçim beyannamesini geçtiğimiz günlerde Ankara’da açıkladı. Yeni dönem, güçlü Meclis ve güçlü Hükümet dönemi olacak. Bu iki temel kurumun kendi alanlarına yoğunlaşmalarının yanı sıra ahenk içinde çalışmaları milli hedeflerin gerçekleşmesine hizmet edecek. Meclis ve hükümetin daha uyumlu bir biçimde çalışacağı bir döneme girilecek. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile yeni bir şahlanış dönemi başlayacak. Partimiz, Meclisin çalışma usul ve esaslarını belirleyen iç tüzüğün yeni hükümet sistemine uygun bir biçimde çalışmasını sağlayacak düzenlemelere öncülük edecek. Buradaki birlikteliğimiz, dayanışmamız inşallah Türkiye’ye yeni bir sınıf atlatacaktır” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir