AK Parti Teşkilatından Kapanan Acil Yoluna Siyah Çelenk    

 AKP İl Başkanı, partilileriyle birlikte ACİL Yolu’nun Köprübaşı mevkisine çıktığı noktada yeni yapılan Barış heykeline siyah çelenk bırakarak bir açıklama yaptı.

İşte Volkan Mengi’nin açıklaması!    

‘’04 Nisan 2018 Çarşamba günü yapılan Burdur Belediyesi Meclis toplantısında AK Parti Meclis Üyeleri olarak Hastane acil yolundaki 76 esnafımızın imzalı şikâyet dilekçelerini Belediye Meclis Başkanlığına önerge vererek meclis gündeminde tartışılmasını istedik. Ancak CHP li Belediye Meclis üyeleri ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz tarafından Acil yolunun kapatılmasının tartışılması OYLAMADA RED edilmiştir. Başkan Ali Orkun Ercengiz daha önce Acil yolu esnafıyla düzenlediği kahvaltıda  “vatandaşımızın istemediği, vatandaşımızın kabul etmediği hiçbir çalışmayı yapmayız” demiş ama esnafın mağduriyetini tamamen görmezden gelerek yolu kapalı tutmaya devam etmiştir. Her zaman sözde demokrasiden,  burdur halkının ve esnafının yanında olmaktan bahseden CHP li Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz sırf siyah çelenk koyup dilekçe topladılar diye esnaflarımızı mahkemeye vermiştir. Eleştirilere gelemeyen, yaptığı hataları kabullenemeyen, Kendi esnafına dava açabilen ve vatandaşımızın kabul etmediği hiçbir çalışmayı yapmayız diyerek inatla esnafını kulak ardı eden Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e sormazlar mı “bu ne perhiz bu ne lahana turşusu’’.

“Bizler AK Parti Burdur Teşkilatı olarak 2019 seçimlerinde yolları kapatan değil açan belediye olacağımızın teminatını geçmişte açtığımız İbrahim Zeki Burdurlu, şu anki Acil yolu ve dönemimizde açtığımız birçok yolla gösterdik. Bu açtığımız yollar gibi 2019 yılında belediye seçimlerini alarak, yeni birçok kavşak ve yolları açarak Burdur’umuzun vizyonunu geliştirmeye devam edeceğiz. Kısacası birileri gibi ‘’önceliği şahsının yollarını açmak değil, Burdur Halkının yollarını açmak olacaktır.’’

Buradan Halkın sesine kulak vermeyen Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i kınıyor Esnafımızın sesi olmak adına bu çelengi buraya bırakıyoruz.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir