AK Partili vekillere şok operasyon

Bir televizyon programına katılan dağın arkasını görmesi ve isabetli öngörüleriyle toplumun vicdanı ve gözü olan Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek, AKP’li milletvekillerine operasyonun yolda olduğunu vurguladı.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek KRT TV’de “Sorguluyorum” programına katıldı; Ferit Atay’ın sorularını yanıtladı.

Dağın arkasını görmesi ve isabetli öngörüleriyle toplumun vicdanı ve gözü olan Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek, ABD’nin Suriye politikasının iflas ettiğini belirterek, ABD’nin IKBY’nin yönetimini Mesud Barzani yerine PKK’ya teslim edeceğini ileri sürdü.

İSRAİL PROJELERİ İFLAS ETTİ

Sarızeybek TV adlı internet gazetesinin Sputnik News’a dayandırdığı haberine göre, Irak’taki referandum gelişmesi üzerine bölge ülkelerinin birbirine yakınlaştığına dikkat çeken Perinçek, “bizim değil bölgede Amerika’nın etrafı sarıldı. Bölge ülkeleri birbirinin dostluğuna mecbur. Türkiye ile bölge ülkelerinin dostluğu pekişirse güvenlik sağlanır. Barzani, Suriye, İran, Rusya FETÖ ABD ile işbirliği, İsrail projeleri iflas etti. Batı Asya projeleri kazanıyor” dedi.

BÖLGE ÜLKELERİ İLE İŞBİRLİĞİ ŞART

“Rusya’ya, İran’a ve Irak’a güvenmezsek Türkiye’yi koruyamayız” diyen Perinçek, “Vatan Partisi ne yapıyor. Bölge ülkelerini ziyaret ediyor. Sürece müdahale ediyor. Türkiye’nin toprak bütünlüğü ve ekonomik özgürlüğü bölge ülkeleri ile işbirliğine bağlı” ifadelerini kullandı.

AKP’YE OPERASYON GELECEK

AK Parti ile FETÖ işbirliğinin bozulduğunu belirten Doğu Perinçek , “AKP büyük darbe yedi. Bugün Meclis’te o sıralarda hala oturuyorlar ama bir süre sonra onlara da operasyon yapılacak” iddiasında bulundu.

ERDOĞAN YÖNETİMİ 2019’DA BİTECEK; OYLARI YÜZDE 43’E KADAR İNDİ

Tayip Erdoğan’ın “gideceği”nin belli olduğunu ifade eden Perinçek, “Tayyip Erdoğan yönetimi 2019 da bitecek. Hızla aşağı gidiyorlar. Oyları %43’e kadar indi” ifadelerini de kullandı.

 

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir