Seçim çalışmaları son dönemecine girdi; seçimlere sayılı günler kala siyasal partiler ve milletvekili adayları çalışmalarına hız verdiler. İlçe ve köylere son turlarını atmaya çalışan AKP il örgütü ve vekil adayları dün gece Kozluca halkını ziyaret etti.

Siyasal partiler ve milletvekili adayları, son dönemecine giren ve sayılı günler kalan milletvekili genel seçim çalışmalarına hız verdiler. İlçe ve köylere son turlarını atmaya çalışan AKP il örgütü ve vekil adayları dün gece Kozluca halkını ziyaret etti. Ziyareti izleyen gazeteci Ali Girişim’in bildirdiğine göre, ziyarette İl Başkanı Av. Ömer Bütüner, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Karakaya, Merkez İlçe Başkanı Birkan İş, Milletvekili adayları Reşat Petek, İbrahim Ekici ve Kamil Özcan, İl Genel Meclisi üyeleri, il Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri bulundu.

Kozluca Muhtarlık Kahvehanesinde, Kozlucalılara seslenen Burdur Milletvekili adayları Reşat Petek, İbrahim Ekici ve Kamil Özcan kendilerini tanıttılar, bu güne kadar Kozluca ve Burdur’a yapılanlar, gerçekleştirilen hizmetler konusunda bilgiler verdiler; milletvekili oldukları takdirde de neler yapabileceklerinden söz ettiler.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir