Ankara dönüşü CHP’liler coştu

Genel Merkezin halk oylaması öncesi izlenecek program ve ilkeleri oluşturmak için Ankara’ya çağırdığı il ve ilçe başkanları toplantısına katılan İl Başkanı Barış Ayten ve CHP heyeti dün (5 Şubat 2017 günü) dönüş yolunda yorgunluk gidermek için Afyon’da mola verdiğinde konakladıkları lokantayı eylem alanına çevirdi. Mola esnasında grup aniden İzmir Marşını topluca söylemeye başlayınca diğer müşterilerin de ilgisini çekti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kılıçdaroğlu geçtiğimiz hafta sonu, Bahçeli ve Batı tarafından gündeme getirilen, Türkiye’ye bir tuzak olduğu belirtilen Cumhurbaşkanlığı makyajlı Başkanlık sistemi getiren Anayasa değişikliği halk oylaması sürecinde izlenecek politika ve ilkelerin saptanması, görüş alışverişi için il ve ilçe başkanlarını Ankara’da topladı. Burdur İl Başkanı Barış Ayten ve ilçe başkanları da toplantıya katıldı. Dönüş yolunda Afyon’da mola verdiler.

Başkan Ayten,  aniden ayağa kalkarak İzmir Marşı’nı söylemeye başladı. İlçe başkanları da Ayten’e eşlik etmeye başladı. Dinlenme tesisin bir anda eylem alanına döndü. Herkeste bir an için şaşkınlık oluştu. Vatandaşların şaşkın bakışları arasında İl Başkanı Barış Ayten ve ilçe başkanları marşı yüksek sesle söylemeyi sürdürünce yavaş yavaş herkes eşlik etmeye başladı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir