Başkan Ercengiz çuvaldız gibi Twitterlerle cevap verdi: “Karikatür gibi!”

Şeker Fabrikası Satılıyor; Devlet Hastanesi Şehir Dışına

Çıkarılıyor; Ona Gık Çıkarmayanlar, Acil Yolu kapandı yaygarasıyla

Kışkırtma yapıyorlar; Hapishane Yatırımı Diye Övünüyorlar; Karikatür Gibi değil mi?

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz sosyal medya hesabından, AKP İl Başkanı Volkan Mengi’nin Köprübaşı Mevkisindeki Acil Yolu dedikleri yolun önündeki heykellere siyah çelenk bırakma eylemine mukayeseli ve ironik bir tepki gösterdi. Attığı Twitterlerle Volkan Mengi’yle “karikatür gibi” diyerek adeta alay eden Başkan Ercengiz, Şeker Fabrikası’nın satılmasına ve Devlet Hastanesi’nin şehir dışına çıkarılmasına ses çıkarmayanların hapishane yapımıyla öğündükleri ve Acil Yolu dedikleri yolun ağzındaki heykellere siyah çelenk bırakarak halkı kışkırttıklarını belirtti.

KENTİN CANDAMARI FABRİKA SATILIRKEN

HAPİSHANE YATIRIMINDAN GURUR DUYAN KEPAZELİK!

Başkan Ercengiz, geçen hafta içinde cereyan eden Nisan Meclis toplantısında Encümen üyeliğine yapılan seçimde şeytanın bile aklına gelmeyecek bir yöntemle CHP Grubu’ndaki disipline verilmiş muhaliflerin oyunuyla üçüncü üye olarak Meclis’teki 1 oya sahip İYİ Partili Yavuz Kaya’nın seçilmesi, ardından AKP İl Başkanı Volkan Mengi’nin Acil Yolu diye adlandırdıkları ara sokağın trafik akışı mecburiyetinden dolayı kapatılmasını protesto etmek için heykele siyah çelenk bırakması eylemini yapmasına keskin ve sert Twitterlerle cevap verdi.

HASTANE KENT DIŞINA ÇIKARILIRKEN GIKI

ÇIKMAYANLAR ACİL YOLU KAPANDI DİYE KIŞKIRTMA YAPIYOR

“Memlekette hastane şehrin öteki ucuna gidiyor ses çıkaran yok” diyen Başkan Ercengiz, Mengi’nin faaliyetini “acil yolu sandıkları yol kapandı diye kışkırtmaya çalışıyor, karikatür gibi değil mi?” diye sorguladı. Ve can evinden vurur gibi, “2019’da yol açacağını vaat edeceğine Şeker Fabrikası satılacak sen ona yanıt ver” diye yazdı.

REZİL KEPAZE ETTİĞİNİZ BELEDİYE BÜTÇESİNİ ANCA

TOPARLAMAYA BAŞLADIK; BATIRDIĞINIZ ŞİRKETİ 4 YILDA ANCA ARTIYA GEÇİREBİLDİK

Ardından “rezil kepaze ettiğiniz Belediye bütçesi” diye ifade ettiği AKP dönemi Belediye’nin hali perişanını, “şükürler olsun ki toparlamaya başladık” diye tanımladı. Ve “batırdığınız şirketi artıya geçirdik” diyerek 4 yılda ancak toparlanan perişanlığa dikkat çekti.

HASTANE CİVARI ESNAFININ “HASTANE

GİTMESİN” İMZALARINI DA DEĞERLENDİRSEN İYİ OLUR!

Çuvaldız gibi sapladığı Twitterleri şöyle sürdürdü: “Hastane civarındaki esnaf arkadaşların “hastane gitmesin” imzalarını da değerlendirseydin, Şeker fabrikası satılırken memlekete en büyük yatırım olarak cezaevi yapılıyor diye gurur duyuyorsun. O meşhur kurdeleleri beceremediğiniz kamu binalarının açılışında kullanırsın.”

İşte Başkan Ercengiz’in Twitter yorumları!

“Memlekette hastane şehrin öteki ucuna gidiyor ses çıkaran yok acil yolu sandıkları yol kapandı diye kışkırtmaya çalışıyor, karikatür gibi değil mi? 2019’da yol açacağını vaad edeceğine Şeker Fabrikası satılacak sen ona yanıt ver!! Abin görev verdi bişeyler yapmaya çalıyorsun ama, Vatandaş bunlara kanmıyor. Rezil kepaze ettiğiniz belediye bütçesini şükürler olsun ki toparlamaya başladık. Batırdığınız şirketi artıya geçirdik. Daha seçime çok var acele etme istersen ? Hastane civarındaki esnaf arkadaşların “hastane gitmesin” imzalarını da değerlendirseydin Şeker fabrikası satılırken memlekete en büyük yatırım olarak cezaevi yapılıyor diye gurur duyuyorsun. O meşhur kurdeleleri beceremediğiniz kamu binalarının açılışında kullanırsın.. Memlekete yatırım getirmek için çaba harcayalım. Aldınız on yılda ne hale getirdiniz her şey ortada Bırakalım da “Gadın Burdurum” halkı değerlendirsin. Bizim, memlekete hizmet etmek için polemiğe değil desteğe ihtiyacımız var. Destek vermiyorsan köstek de olma gölge etme başka ihsan istemem senden!! Siyaset ciddiyet ister biraz ciddi olun lütfen, saygılarla…”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir