Başkan Ercengiz’den insanlık

Başkan Ercengiz, elim bir kaza sonucu evi yanan mağdur Dursun Erçin’i ziyaret etti ve yardımda bulundu.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, acı bir kaza sonucu evi yanan ve mağdur olan Dursun Erçin’e ziyarette bulundu; mağdur olan kazazedeye yardım elini uzattı.

90 M2 TAVAN TAHTASI YARDIMI YAPTI

Son zamanlardaki ilçe ve belde ziyaretleri zincirinin halkalarından biri olarak Ağlasun’u ziyaret eden Başkan Ercengiz, acı bir kaza sonucu evinin çatısı yanan ve kullanılamaz hale gelen Dursun Erçin’e de ziyarette bulundu. Başkan Ercengiz, çatısı yanan evin tamiratı için 90 metrekare tavan tahtası yardımında bulundu.

Yangın neticesinde evinin çatısı kullanılmaz hale gelen Dursun Erçin’e geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Ercengiz, “en büyük tesellimiz Dursun Erçin kardeşimiz ve ailesinin bu elim olaydan sağ salim kurtulmalarıdır” dedi. “Burdur Belediyesi olarak Dursun Erçin kardeşimizi yalnız bırakmayacağımızın, ihtiyaçları ve taleplerini yerine getirmenin gayretinde olacağımızın bilinmesini isterim” şeklinde konuşan Başkan Ercengiz, “ şu anda ilk olarak çatının onarımı tamamlanmak üzere tekrar büyük geçmiş olsun” dedi.

Dursun Erçin de Başkan Ercengiz’in ziyaretinden duyduğu memnuniyet ve mutluluğu belirterek, “Allah sizlerden razı olsun. Herkesin başına gelebilecek bir olay bizim de başımıza geldi. Çok şükür Sayın Başkanımız ve mahallelilerimiz bizlere destek oldu. Sizleri yanımızda görmekten mutlu olduk, moral bulduk. Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir