Belediyede motorize zabıta dönemi

Burdur Belediyesi, denetimleri daha seri şekilde yapabilmek amacıyla Zabıta Müdürlüğü bünyesinde elektrikli motorize ekip kurdu.

Burdur Belediyesi, denetimleri daha seri şekilde yapabilmek amacıyla Zabıta Müdürlüğü bünyesinde elektrikli motorize ekip kurdu. Zabıta ekipleri, çevre dostu 5 adet elektrikli motosikletle vatandaşa daha hızlı hizmet verecek.

Burdur Belediyesi Halı Sarayı Hizmet Binası önünde Zabıta Müdürlüğü’ne kazandırılan elektrikli motosikletleri inceleyen Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz, elektrikli motosikletler hakkında bilgi aldı.

Başkan Ercengiz incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Zabıta Müdürlüğümüz bünyesine 5 adet elektrikli motosiklet kazandırdık. Çevreci bir belediye olarak çevre dostu motosikletlerle Zabıta ekiplerimiz daha hızlı hizmet verecek. Aynı zamanda akaryakıttan da tasarruf etmiş olacağız. Belediyemiz, vatandaşlarımıza en iyi ve en hızlı hizmeti zamanında vermeyi kendine ilke edinmiş bir belediye. Motorize ekibimizle, şikâyetlere daha hızlı bir şekilde müdahale etmiş olacağız. Burdur’umuza hayırlı olsun” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir