BİGAD, Başkan Ercengiz’i ziyaret etti

BİGAD temsilcileri, 27 Haziran 2015 tarihindeki kurucu ilk Genel Kurullarına katılan Burdur Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz’e nezaket ve teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Ercengiz, BİGAD’ın her türlü sorununun çözümünde elinden gelen çabayı harcayacağını belirtti.

Burdur İnternet Gazetecileri Derneği (BİGAD) temsilcileri Başkan Fatih Özcan ile Muhasip üye Mustafa Arslan, 27 Haziran 2015 tarihindeki kurucu ilk Genel Kurullarına katılan Burdur Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz’e nezaket ve teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Ercengiz, BİGAD’ın her türlü sorununun çözümünde elinden gelen çabayı harcayacağını belirtti.

Genel Kurul toplantılarına kendilerini yalnız bırakmayarak katılımlarından dolayı Başkan Ercengiz’e teşekkür eden BİGAD temsilcileri, yer sorunlarını dile getirdiler. Meclis Genel Kurulunda bekleyen internet gazeteciliğinin statü yasasının bir an önce ihdas edilmesi konusunda mücadele edeceklerini de vurgulayan BİGAD temsilcilerine Başkan Ercengiz, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, siyasi alanda kendilerine herhangi bir rol düşerse bu konuda çaba harcayacaklarını belirtti.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir