Burdur İnternet Gazetecileri Derneği (BİGAD) Yönetim Kurulu, bugün öğleden sonra birkaç hafta önce babasını kaybeden Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz’a taziye, il başkanlıklarına yeni seçilen çiçeği burnunda AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi ile CHP İl Başkanı Osman Gök’e hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Burdur İnternet Gazetecileri Derneği (BİGAD) Yönetim Kurulu bugün öğleden sonra toplanarak birikmiş konularını görüştü ve birikmiş ziyaretlerini gerçekleştirdi.

İlk olarak yakın bir geçmişte babasını kaybeden Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz’a taziye ziyaretinde bulundu. Memnuniyetini belirten Rektör Korkmaz ziyaretini müteakiben 31 Aralık 2017 tarihinde AK Parti İl Başkanlığına seçilen Müteahhit Volkan Mengi, partisinin il binasında ziyaret edildi.

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Başkan Mengi’yle BİGAD Yönetim Kurulu bir süre Burdur gündemi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Daha sonra 30 Aralık 2017 tarihindeki İl Kongresinde CHP İl Başkanlığına seçilen iş insanı Osman Gök’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu. BİGAD Yönetimini, bütün bir Yönetim Kurulu ve Merkez İlçe ile birlikte karşılayan Başkan Gök, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gündeme ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

 

 

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir