Burdur AK Gençlik Ankara’da

Burdur AK Parti İl Gençlik Kolları üyeleri, Başkan Belkıs Can önderliğindeki Ankara ziyaretinde önemli temas ve görüşmelerde bulundu.

120 AK Parti İl Gençlik Kolları üyesi, Başkan Belkıs Can önderliğindeki Ankara ziyaretinde önemli temas ve görüşmelerde bulundu. Genel Merkez, Grup toplantısı, TBMM gezisi, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ayşen Gürcan ziyareti ile zengin ve değerli temaslarda bulunulduğu belirtildi.

Burdur AK Gençlik’ten yapılan yazılı açıklama şöyle:

“Ankara programı, Burdur Ak Parti milletvekili Sn. Bayram Özçelik’in gençleri AK Parti genel merkezinde karşılaması ve birlikte yapılan kahvaltıyla başladı. Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Enes Günay ve İl Koordinatörü, MKYK üyesi Yüksel Sevim ile birlikte görüşme gerçekleştirdi. Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Sn. Melih Ecertaş ve Genel Merkez Teşkilatına Yöresel ceviz ezmesi ve görev süresince gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili film  takdim edildi. Buradan Gazi Meclise Gecen Ak Gençlik, AK Parti Grup toplantısına katılım sağladı. Tezahüratlarla salonu adeta inleten AK Gençler  Başbakan  Sn. Binali Yıldırımdan Burdur a da selam aldılar. Toplantı sonrasında Başbakan Sn. Binali Yıldırım a Millet Vekillerimiz Bayram Özçelik ve Reşat Petek le birlikte   bucak salebi, ceviz ezmesi ve görev  süresince gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili  filmlerini takdim ettiler.   Gazi Meclisi de gezen Belkıs Can Başkanlığındaki Ak Gençlerin son durağı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi oldu. Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Hemşehrimiz önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sn. Ayşen Gürcan hanımefendi ile de görüşen gençler burada da ceviz ezmesi ve görev süresince gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili  film  takdim etti.”

 

 

 

 

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir