Burdur belediyesi personeli iftar yemeğine muhteşem ilgi

Burdur Belediyesi personeli için Serenler’de iftar programı düzenlendi. İftar yemeğine geçmişte görülmemiş seviyede yoğun ve muhteşem ilgi dikkat çekti. Teras hınca hınç doluydu.

İftar programına Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz, Belediye Başkan Yardımcıları Ali Say, Serdar Başgül ve Hasan Duygulu, CHP Burdur İl Başkanı Ali Özdemir, CHP Merkez İlçe Başkanı Barış Ayten, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri ile belediye personeli katıldı.

İftar yemeğinde konuşan Burdur Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz, “bizim en değerli varlıklarımız çalışanlarımız. Bizler siyasiyiz, gelip geçiciyiz. Belediyenin gerçek sahipleri çalışanlarıdır. Bu kuruma emek veren, hizmet verenler sizlersiniz. Ramazan ayı içerisinde Gönül Sofralarımızı kurduk ve sizlerle birlikte olduk. 35 bin hemşerimizle birlikte yaptığımız iftarlarımızda halkımıza hizmet eden Burdur Belediyesini ve sosyal belediyecilik anlayışını halkımızın takdirle karşıladığını gözlemledik. Biz bir aileyiz. Sizleri bir ağabey bir kardeş gibi görüyorum. 7/24 hizmet veriyoruz. Üretimimizi arttırdık, hizmetimizi arttırdık. Halkımızdaki beklentide arttı. Yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmalar Burdur için, Burdur halkı için. Emekleriniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İftar yemeği okunan duanın ardından son buldu.


Belediye personeli iftar yemeği paylaşan: fozcan

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir