Burdur Belediyesi’nden hafta sonunda 4 etkinlik birden

Kimilerinin hiç hoşuna gitmiyor ama Burdur Belediyesi’nin manidar sloganlarından olan Mutlu Birey, Mutlu Burdur’u gerçekleştirmek için faaliyetler sürüyor. Önümüzdeki hafta sonu Burdur halkının mutluluğunu yükseltmek için 3 etkinlik birden hayata geçirilecek.

Burdur Belediyesi yokluklar içinde, kendi yağında kavrularak Burdur halkına hizmet götürmenin yollarını arıyor; mutlu etmek için çareler düşünüyor. Önümüzdeki sezon ardarda güzel ve heyecanlı etkinlikler planlandığı, bu hafta sonundan itibaren ardarda hayata geçirileceği bildiriliyor. Kültür sanat etkinlikleri kapsamında hafta sonunda ilk olarak Anneler Günü kutlanacak. Başkan Ercengiz, Burdurlu annelerin 12 Mayıs Anneler Günü’nü Arzu Gök Konseriyle saat 13,00’de Konferans ve sergi Salonu’nda kutlamaya hazırlanıyor.

Ayrıca tüm hafta sonunu kapsayacak şekilde 12-13 Mayıs günlerinde Halk Plajı’nda Basketbol Turnuvasıyla fileler topla buluşacak.

Öte yandan 6 Mayıs’ta hava muhalefeti sebebiyle yapılamayan geleneksel Hıdrellez Şenlikleri 13 Mayıs’ta Halk Plajı’nda devreye girecek.

Öte yandan 13 Mayıs Pazar MAKÜ Konferans Salonu’nda akşam 20,00’de Burdur Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu sahne alacak.

Bu bilgileri veren Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ferit Çelikbaş haklı olarak, “ne demiştik; biz çalışacağız hizmetlerimiz konuşulacak!” diye de ekliyor.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir