Burdur Belediyesinden ramazan şöleni

Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan ayı etkinlikleri 2 Haziran Cuma günü Rubato konseri ile başlıyor. 23 Haziran’da sona erecek olan Ramazan etkinliklerinin finalinde ise Yüksek Sadakat sahne alacak.

RAMAZAN ŞENLİKLERİ 2 HAZİRAN

CUMA GÜNÜ RUBATO KONSERİYLE BAŞLAYACAK

Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Ayı etkinlikleri bu yıl da eski otogar sahasında yapılacak. 2 Haziran Cuma günü Rubato’nun sahne alacağı konserle başlayacak olan etkinlikler, Ramazan ayı boyunca devam edecek. Ramazan etkinlikleri kapsamında Rubato, Mümin Sarıkaya, Ali Altay, Baha, Mevlüt Öz ve Yüksek Sadakat konseri ile sema gösterileri yapılacak. Ayrıca Ramazan ayı boyunca her gün bir mahallede iftar yemeği düzenlenecek.

RAMAZAN BOYUNCA 35 MAHALLEDE İFTAR AÇILACAK

Burdurluları Ramazan etkinliklerine davet eden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Burdur Belediyesi olarak geçen yıl olduğu gibi mahallelerimizde gönül sofralarımızı kurmaya devam edeceğiz. Ramazan ayı boyunca 35 mahallemizde ayrım yapmaksızın halkımızla birlikte iftar yapacağız. Bunu da geçen yıl olduğu gibi gönüllü bağışçılarımızın katkıları ile yapıyoruz. Gönül sofralarımıza katkı koyan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Gönül sofralarının dışında her gün ihtiyaç sahibi 250 kişinin de evlerine iftar yemeği göndereceğiz. Eski otogar alanında Lunapark kuruluyor. Dört hafta boyunca konserlerimiz ve gösterilerimiz olacak” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir