Burdur CHP’de eleştiri-özeleştir mekanizmasının çalıştırılacağı vaadi

Son yıllarda ilerici çevrelerin gelişim motoru olarak algıladığı ve bildiği eleştiri ve özeleştiri mekanizmasına düşmanlıkların yaşandığı, eleştiriye tahammülsüzlüğün had safhaya ulaştığı Cumhuriyet Halk Partisi’nde yeni yönetimle birlikte bazı değişikliklerin olacağının sinyalleri verilmeye başlandı. İl Başkanı Osman Gök, “sosyal medya üzerinden yapılan tartışmalar yararsız ve partimize zarar vermektedir” şeklinde bir anlayışı savunsa da sosyal medya üzerinden yaptığı bir açıklamayla eleştiri-özeleştiri mekanizmasının platformu olan İl Danışma Kurulunu daha sıkı çalıştıracağına söz verdi.

 

İşte Gök’ün paylaşımları!

1) Değerli partililerimiz, coşku içerisinde başlayıp demokrasi şöleni olarak yaşadığımız kurultayımızın kazananı ve kaybedeni yoktur.

Sizlerin yetkilendirdiği kurultay delegeleri sorumluluklarının bilincinde görevlerini yapmışlardır.

2) Sizlere söz verdiğimiz gibi; yaptığımız ve yapacak olduğumuz il danışma toplantılarında aile içi görüş alış verişlerimizi yapacağız. Tüm eleştiri ve görüşlere açık olduğumuz gibi bu toplantılarda bildireceğiniz fikirleriniz bizler için önem taşımaktadır.

3) Sosyal medya üzerinden yapılan tartışmalar yararsız ve partimize zarar vermektedir. Sosyal medya kullanımında daha dikkatli olunulmasını, demokrasiye saygıyı ve parti disiplini yaralayan paylaşımlardan uzak durulmasını rica ederiz.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir