BurdurWeb.com 6’ncı yaşını kutladı

BurdurWeb İnternet Gazetesi, 6. Kuruluş yıldönümünü pasta keserek kutladı.

Kuruluşunun 6’cı yıldönümünü kutlayan pasta kesme törenine Vali Kürklü, İl genel Meclisi Başkanı Osman Karakaya, AKP 25. Dönem Milletvekili aday adayı Dr. Süleyman Faki, Burdur Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Turan ve gazeteciler katıldı.

10 Mayıs 2010 tarihinde yayın hayatına başladıklarını belirten BurdurWeb İnternet Gazetesi imtiyaz sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Özgür Doğan; ”internet gazeteciliğinin önemi artarak devam ediyor, biz de bu yolda devam ediyoruz. Hayırlısıyla Burdur merkez ve ilçelerden haberler yaparak okurlarımızı aktarmaya çalışıyoruz. Elimizden geldiğince başarılı olmaya çalışıyoruz. İnşallah 6’cı yılımız hayırlı ve uğurlu olur” dedi.

Nice 6. yıllar dileyen Burdur Valisi Hasan Kürklü; ”6’ncı yılınız hayırlı olsun. İnternet gazeteciliği hem zor hem kolay. Yani sonuçta çok ani haberi giriyorsunuz. Haberler bir anda yayılıyor. Yanlış yapma ihtimali yüksek ama gördüğünüz zamanda da avantajlı, düzeltme imkânı da bir o kadar hızlı. Dolayısıyla çok önemli bir hizmet esasında haberlerin ulaştırılması bakımından. İnternet artık günümüzde olmazsa olmazlarından. Tebrik ediyoruz. Nice 6 yıllara diyoruz inşallah” şeklinde konuştu.

Valisi Kürklü, konuşmaların ardından 6’ncı yıl pastasını kesti. Kutlama programı pasta kesiminden sonra kokteylle devam etti.

BurdurWeb’e nice 6. yıllar dileriz.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir