CHP İl Başkanlığına ikinci bir aday: Osman Gök

Mevcut İl Başkanı adaylığını açıklayalı aylar oldu. Ancak düne kadar ikinci bir başkan adayının çıkmayacağına inanılmaya başlanmıştı. Ama dün Osman Gök’ün adaylığı sosyal medyaya düştü.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP’nin) kongre sürecinin başlamasıyla birlikte önemli gelişmeler yaşanmaya başladı. Daha düne kadar CHP kamuoyunda aylar önce adaylığını açıklamış bulunan mevcut İl Başkanı Barış Ayten’in tek adayla seçime gidebileceği gibi bir izlenim oluşmuştu. Ancak işinsanı Osman Gök’ün dün il başkanlığına adaylık kararı verdiği ortaya çıktı.

Kendisini telefonla aradığımız açıklama yapmaya fırsat kalmadan adaylığı kamuoyuna malolan Osman Gök, sosyal medya ve internet gazeteciliğinin hızı karşısında şaşkınlığını saklamadı.

Gerçekten de sosyal medya ve internet gazeteciliği, yazılı basının ve kâğıdın ölüm fermanını imzaladığını biz BİGAD olarak yıllardır söyleyip duruyoruz.

Partide kıdemlilerden olan, geçmişte CHP Milletvekili aday adaylığı, Meclis üyeliği, İl Genel Meclisi üyeliği ve Atatürkçü Düşün ce Derneği Başkanlığı da yapmış olan işinsanı Osman Gök’ün adaylığı Burdur ve CHP kamuoyunda ilgiyle karşılandığı belirtiliyor.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir