CHP milletvekili aday listesi belli oldu

Cumhuriyet Halk Partisi, 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 25’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde aday gösterilenlerin listesini açıkladı.

İşte isimler!

 

ADANA                        1       ELİF DOĞAN TÜRKMEN   ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ADANA                        2       ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER         ÜNİVERSİTE         SERBEST

ADANA                        3       İBRAHİM ÖZDİŞ         ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

ADANA                        4       Aydın USLUPEHLİVAN     ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

ADANA                        5       MUSTAFA KEMAL ÖZKAN         ÜNİVERSİTE         DOKTOR

ADANA                        6       MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

ADANA                        7       RIZA METE        ÜNİVERSİTE     DOKTOR

ADANA                        8       AHMET ADIGÜZEL    ÜNİVERSİTE     DOKTOR

ADANA                        9       ABDULLAH SEDAT DOĞAN       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

ADANA                        10     RUKİYE ÇİNKILIÇ      ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ADANA                        11     AKİF KEMAL AKAY   ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

ADANA                        12     MUSTAFA BİLGİLİOĞLU   ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ

ADANA                        13     YÜKSEL KARAASLAN       ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR

ADANA                        14     ORHAN SÜMER         LİSE SERBEST

ADIYAMAN                 1       MEHMET SELÇUK TABAK         ÜNİVERSİTE         DOKTOR

ADIYAMAN                 2       ABDURRAHMAN TUTDERE       ÜNİVERSİTE         AVUKAT

ADIYAMAN                 3       FATMA ULUBEY        YÜKSEKOKUL  GAZETECİ

ADIYAMAN                 4       MEHMET KARAHAN İLKOKUL  İŞADAMI

ADIYAMAN                 5       KARİP BOZKURT      LİSE SERBEST

AFYONKARAHİSAR           1       BURCU KAYIKCI        ÜNİVERSİTE     AVUKAT

AFYONKARAHİSAR           2       MEHMET ALİ ECER  ÜNİVERSİTE     DOKTOR

AFYONKARAHİSAR           3       MEHMET TUĞRUL AKKUŞ        LİSE TİCARET

AFYONKARAHİSAR           4       YALÇIN GÖRGÖZ     LİSE SERBEST

AFYONKARAHİSAR           5       BEKİR KASAP   ÜNİVERSİTE     MEMUR

AĞRI                            1       CEMİL ERHAN  ÜNİVERSİTE     AVUKAT

AĞRI                            2       MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN       ÜNİVERSİTE         EĞİTİMCİ

AĞRI                            3       MEHMET SIDDIK YEL        İLKOKUL  EMEKLİ

AĞRI                            4       ERKAN SAYAN YÜKSEKOKUL  ESNAF

AKSARAY                   1       MEHMET ÖZTÜRK    ÜNİVERSİTE     ECZACI

AKSARAY                   2       HAŞMET TEKİN ÖKÇE      ÜNİVERSİTE     EMEKLİ

AKSARAY                   3       MEHMET ALİ TOPAÇ         İLKOKUL  EMEKLİ

AMASYA                     1       MUSTAFA TUNCER  ÜNİVERSİTE     AVUKAT

AMASYA                     2       RAMİS TOPAL  LİSE İŞADAMI

AMASYA                     3       DEVRİM ERSOY        ÜNİVERSİTE     TİCARET

ANKARA            1. Bölge     1       AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN        ÜNİVERSİTE         ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

ANKARA            1. Bölge     2       NECATİ YILMAZ        ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANKARA            1. Bölge     3       TEKİN Bingöl ÜNİVERSİTE     DOKTOR

ANKARA            1. Bölge     4       AYLİN NAZLIAKA       ÜNİVERSİTE     İŞKADINI

ANKARA            1. Bölge     5       LEVENT GÖK   ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANKARA            1. Bölge     6       ALİ HAYDAR HAKVERDİ   ÜNİVERSİTE         AVUKAT

ANKARA            1. Bölge     7       BÜLENT KUŞOĞLU  ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR

ANKARA            1. Bölge     8       HİKMET TEPE  ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANKARA            1. Bölge     9       GAMZE TAŞCIER      ÜNİVERSİTE     ECZACI

ANKARA            1. Bölge     10     EMRE DOĞAN  ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANKARA            1. Bölge     11     SELAHATTİN EMRE ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANKARA            1. Bölge     12     DURDU ÖZBOLAT    LİSE İŞADAMI

ANKARA            1. Bölge     13     SEMA AKSOY   ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANKARA            1. Bölge     14     KAZIM SÖNMEZ        ÜNİVERSİTE     EMEKLİ

ANKARA            1. Bölge     15     FARUK ÖZDEMİR      ÜNİVERSİTE         SENDİKACI

ANKARA            1. Bölge     16     ERDOĞAN KILIÇ       ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANKARA            1. Bölge     17     BİRSEN TEMİR ÜNİVERSİTE     EĞİTİMCİ

ANKARA            1. Bölge     18     İLYAS GÜVEN EROĞLU    ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

ANKARA            2. Bölge     1       ŞENAL SARIHAN       ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANKARA            2. Bölge     2       MURAT EMİR    ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANKARA            2. Bölge     3       AHMET Haluk Koç ÜNİVERSİTE     DOKTOR

ANKARA            2. Bölge     4       NİHAT YEŞİL     ÜNİVERSİTE     SERBEST

ANKARA            2. Bölge     5       ALİRIZA ERBAY         ÜNİVERSİTE     DOKTOR

ANKARA            2. Bölge     6       CELALETTİN KOÇ     LİSE İŞADAMI

ANKARA            2. Bölge     7       SEMRA DİNÇER        ÜNİVERSİTE         Ekonomist

ANKARA            2. Bölge     8       BARIŞ OZAN VURAL ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANKARA            2. Bölge     9       ALİ YILMAZ       ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANKARA              2. Bölge10       SERVET ÜNSALÜNİVERSİTEDOKTOR

ANKARA            2. Bölge     11     SELMA ERGEN ÜNİVERSİTE     SERBEST

ANKARA            2. Bölge     12     HAYDAR DOĞAN      YÜKSEKOKUL  EMEKLİ

ANKARA            2. Bölge     13     ABİDİN ŞAHİN   YÜKSEK LİSANS       AVUKAT

ANKARA            2. Bölge     14     UFUK ATAÇ      ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

ANTALYA                    1       NİYAZİ NEFİ KARA    ÜNİVERSİTE     DOKTOR

ANTALYA                    2       DENİZ BAYKAL YÜKSEK LİSANS       AVUKAT

ANTALYA                    3       ÇETİN OSMAN BUDAK      ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ

ANTALYA                    4       MUSTAFA AKAYDIN ÜNİVERSİTE     DOKTOR

ANTALYA                    5       DEVRİM KÖK    YÜKSEKOKUL  TURİZMCİ

ANTALYA                    6       FİGEN ÇALIKUŞU     ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANTALYA                    7       RAFET ZEYBEK        ÜNİVERSİTE     SAVCI

ANTALYA                    8       NUSRET BAYAR       YÜKSEKOKUL  EĞİTİMCİ

ANTALYA                    9       DENİZ FİLİZ       ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANTALYA                    10     SULTAN YEGEN        ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANTALYA                    11     SEVİNDİK GİZLİ         ÜNİVERSİTE     DOKTOR

ANTALYA                    12     CAVİT ARI         ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANTALYA                    13     GÜRKUT ACAR         ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANTALYA                    14     İBRAHİM KESER       YÜKSEK LİSANS       ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

ARDAHAN                   1       ENSAR ÖĞÜT   ÜNİVERSİTE     İŞADAMI

ARDAHAN                   2       SEZGİN KAYA  ÜNİVERSİTE     İŞADAMI

ARTVİN                       1       UĞUR BAYRAKTUTAN      ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ARTVİN                       2       MUSA ULUTAŞ ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

AYDIN                          1       BÜLENT TEZCAN      ÜNİVERSİTE     AVUKAT

AYDIN                          2       METİN LÜTFİ BAYDAR      ÜNİVERSİTE     DOKTOR

AYDIN                          3       HÜSEYİN YILDIZ       LİSE İŞADAMI

AYDIN                          4       MEHMET FATİH ATAY       ÜNİVERSİTE     AVUKAT

AYDIN                          5       TAYFUN TALİPOĞLU         ÜNİVERSİTE     GAZETECİ

AYDIN                          6       FERDA ÇAĞLAR ERKUT   YÜKSEK LİSANS         İŞLETMECİ

AYDIN                          7       FULYA ÜSTÜNDAĞ  ÜNİVERSİTE     BİYOLOG

BALIKESİR                  1       MEHMET TÜM  YÜKSEKOKUL  İŞADAMI

BALIKESİR                  2       AHMET AKINLİSESANAYİCİ

BALIKESİR                  3       NAMIK HAVUTÇA      ÜNİVERSİTE     AVUKAT

BALIKESİR                  4       FİKRET ŞAHİN  ÜNİVERSİTE     DOKTOR

BALIKESİR                  5       ALİ KEMAL DEVECİLER    ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR

BALIKESİR                  6       ENSAR AYTEKİN       ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR

BALIKESİR                  7       İRFAN BARIŞ    LİSE EMEKLİ

BALIKESİR                  8       İSMAİL AYNUR YÜKSEKOKUL  MALİ MÜŞAVİR

BARTIN                       1       MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA        ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

BARTIN                       2       AYSU BANKOĞLU    ÜNİVERSİTE     AVUKAT

BATMAN                     1       CELAL AYHAN LİSE İŞADAMI

BATMAN                     2       AHMET DURMAZ      ORTAOKUL       MÜTEAHHİT

BATMAN                     3       KEMAL DEMİR  İLKOKUL  MÜTEAHHİT

BATMAN                     4       MENDÜH DOĞRU     İLKOKUL  SERBEST

BAYBURT                   1       MURAT BÜLBÜL        LİSE YÖNETİCİ

BAYBURT                   2       ÖNAL AŞUT      İLKOKUL  ÇİFTÇİ

BİLECİK                       1       YAŞAR TÜZÜN LİSE İŞADAMI

BİLECİK                       2       ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET      ÜNİVERSİTE         AVUKAT

BİNGÖL                       1       AHMET BAZANCİR   LİSE EMEKLİ

BİNGÖL                       2       KEMAL SATICI  ÜNİVERSİTE     EMEKLİ

BİNGÖL                       3       HÜSEYİN NEGÜZEL İLKOKUL  İŞÇİ

BİTLİS                          1       NASİP UYĞAN  YÜKSEKOKUL  OPERATÖR

BİTLİS                          2       MEHMET KAÇAR      ORTAOKUL       SERBEST

BİTLİS                          3       MEVLAN KARABAĞ  ORTAOKUL       ESNAF

BOLU                           1       TANJU ÖZCAN ÜNİVERSİTE     AVUKAT

BOLU                           2       YUSUF RENKLİ         ÜNİVERSİTE     AVUKAT

BOLU                           3       MEHMET BURAK COP      YÜKSEK LİSANS         ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

BURDUR                     1       MEHMET GÖKER      ÜNİVERSİTE     DOKTOR

BURDUR                     2       KADİR KOÇ       ÜNİVERSİTE     ÖĞRETMEN

BURDUR                     3       OKAN KURD     ÜNİVERSİTE     ECZACI

BURSA                        1       LALE KARABIYIK       YÜKSEK LİSANS       ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

BURSA                        2       CEYHUN İRGİL ÜNİVERSİTE     DOKTOR

BURSA                        3        ORHAN SARIBALÜNİVERSİTEMÜHENDİS

BURSA                        4       ERKAN AYDIN  ÜNİVERSİTE     ECZACI

BURSA                        5       NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU     ÜNİVERSİTE         AVUKAT

BURSA                        6       MUSTAFA ŞENYURT         ÜNİVERSİTE     İŞADAMI

BURSA                        7       ASÜDE ŞENOL ÜNİVERSİTE     AVUKAT

BURSA                        8       NURAY ÇOHAN         ÜNİVERSİTE     MİMAR

BURSA                        9       İSMET KARACA         ÜNİVERSİTE     TURİZMCİ

BURSA                        10     TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

BURSA                        11     DENİZ BAYKAL ÜNİVERSİTE     AVUKAT

BURSA                        12     ÖZGÜR ŞAHİN ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

BURSA                        13     NECATİ ŞAHİN ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

BURSA                        14     ŞADİ ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE     İŞLETMECİ

BURSA                        15     ERKAN DÖNMEZ      LİSE YÖNETİCİ

BURSA                        16     AYŞE ŞAHİN     ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR

BURSA                        17     İNAN KESER     ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

BURSA                        18     METİN ÇELİK    LİSE ESNAF

ÇANAKKALE                        1       MUHARREM ERKEK ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ÇANAKKALE                        2       BÜLENT ÖZ      LİSE YÖNETİCİ

ÇANAKKALE                        3       AHMET KÜÇÜK         ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

ÇANAKKALE                        4       ALİ SARIBAŞ     ÜNİVERSİTE     MİMAR

ÇANKIRI                      1       MURAT BERAT ATALAY   YÜKSEK LİSANS         İŞADAMI

ÇANKIRI                      2       İLHAN TEKİN    LİSE EMEKLİ

ÇORUM                       1       TUFAN KÖSE   ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ÇORUM                       2       MUHARREM BOZDOĞAN LİSE ANTRENÖR

ÇORUM                       3       DİNÇER SOLMAZ      ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ÇORUM                       4       SAİM TOPGÜL  İLKOKUL  SERBEST

DENİZLİ                       1       MELİKE BASMACI     ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

DENİZLİ                       2       KAZIM ARSLAN         ÜNİVERSİTE     AVUKAT

DENİZLİ                       3       GÜLİZAR BİÇER KARACA ÜNİVERSİTE     AVUKAT

DENİZLİ                       4       ADİL DEMİR      ÜNİVERSİTE     AVUKAT

DENİZLİ                       5       AHMET DİVARCI       ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

DENİZLİ                       6        HALİS ÖDELYÜKSEK LİSANSİŞADAMI

DENİZLİ                       7       ADNAN KESKİN         ÜNİVERSİTE     AVUKAT

DİYARBAKIR                        1       MUHSİN KOÇYİĞİT   ÜNİVERSİTE         EKONOMİST

DİYARBAKIR                        2       GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU         ÜNİVERSİTE     AVUKAT

DİYARBAKIR                        3       GÜLABİ ŞİMŞEK        ÜNİVERSİTE     MİMAR

DİYARBAKIR                        4       MURAT UZUN   ÜNİVERSİTE     ECZACI

DİYARBAKIR                        5       MAHMUT AZİZ ŞERAN      YÜKSEKOKUL         İŞADAMI

DİYARBAKIR                        6       ASLI AÇIKGÖZ ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

DİYARBAKIR                        7       MUSTAFA BOZ ÜNİVERSİTE     AVUKAT

DİYARBAKIR                        8       AYŞE YELKOVAN     ÜNİVERSİTE     EMEKLİ

DİYARBAKIR                        9       BURHAN ALTAY        LİSE EMEKLİ

DİYARBAKIR                        10     VEYSİ ERGÜN  YÜKSEKOKUL  SERBEST

DÜZCE                        1       ZAFER TEBER ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ

DÜZCE                        2       ALİ FUAT ŞAŞOĞLU ÜNİVERSİTE     DOKTOR

DÜZCE                        3       ÖMER TAŞLI     YÜKSEK LİSANS       EMEKLİ

EDİRNE                       1       OKAN GAYTANCIOĞLU    YÜKSEK LİSANS         ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

EDİRNE                       2       ERDİN BİRCAN LİSE İŞADAMI

EDİRNE                       3       GÜRKAN GÜNESER ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

ELAZIĞ                        1       FEYZİ SEPTİOĞLU   LİSE MÜTEAHHİT

ELAZIĞ                        2       YAŞAR KARABULUT         ÜNİVERSİTE     EMEKLİ

ELAZIĞ                        3       MUSTAFA YAVUZ     LİSE GAZETECİ

ELAZIĞ                        4       FADİME YILMAZ        ÜNİVERSİTE     SERBEST

ERZİNCAN                  1       ERDOĞAN ÖZYALÇIN       ÜNİVERSİTE     DOKTOR

ERZİNCAN                  2       YALÇIN TANRIVERDİ         YÜKSEK LİSANS         MEMUR

ERZURUM                  1       GONCA AYTAŞ ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ERZURUM                  2       İSMAİL İME        LİSE EMEKLİ

ERZURUM                  3       ORHAN BOZKURT    ÜNİVERSİTE     GAZETECİ

ERZURUM                  4       DİLEK SOMUN  İLKOKUL  SERBEST

ERZURUM                  5       ŞABAN OTURGAN    ÜNİVERSİTE     SERBEST

ERZURUM                  6       EDİP CENGİZ    YÜKSEKOKUL  EMEKLİ

ESKİŞEHİR                 1       GAYE USLUER ÜNİVERSİTE     DOKTOR

ESKİŞEHİR                  2       UTKU ÇAKIRÖZERÜNİVERSİTEGAZETECİ

ESKİŞEHİR                 3       CEMAL OKAN YÜKSEL     ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ESKİŞEHİR                 4       ERMAN GÖLET         ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

ESKİŞEHİR                 5       METİN TOMSUK        ÜNİVERSİTE     EMEKLİ

ESKİŞEHİR                 6       ERDAL ÇAKICIER     LİSE İŞADAMI

GAZİANTEP                1       MEHMET ŞEKER       ÜNİVERSİTE     DOKTOR

GAZİANTEP                2       MEHMET GÖKDAĞ   ÜNİVERSİTE     AVUKAT

GAZİANTEP                3       ALİ PERİ   ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

GAZİANTEP                4       ALİ SAYIN ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ

GAZİANTEP                5       ERDAL GEÇİT  ÜNİVERSİTE     AVUKAT

GAZİANTEP                6       SELİM KARAHAN      ÜNİVERSİTE     AVUKAT

GAZİANTEP                7       MİRAY ÇANKAYA BULUT ÜNİVERSİTE     AVUKAT

GAZİANTEP                8       MUSTAFA ASLAN     ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

GAZİANTEP                9       MAHMUT KOZBAŞ    ÜNİVERSİTE     VETERİNER

GAZİANTEP                10     ADİLE MERVE ALTINBAŞ ÜNİVERSİTE     AVUKAT

GAZİANTEP                11     SEMRA HARMAN      YÜKSEKOKUL  EMEKLİ

GAZİANTEP                12     AHMET ŞAHİN SEYRAN    ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

GİRESUN                    1       BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU         ÜNİVERSİTE         ECZACI

GİRESUN                    2       SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU      ÜNİVERSİTE         ECZACI

GİRESUN                    3       İBRAHİM AKGÜN       LİSE İŞÇİ

GİRESUN                    4       BASRİ GÜRSOY        ÜNİVERSİTE     ECZACI

GÜMÜŞHANE                      1       MUSTAFA GÜLTEKİN        ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

GÜMÜŞHANE                      2       EDA ÇUBUKÇU         ÜNİVERSİTE         ÖĞRETMEN

HAKKARİ                     1       YAKUP SAMİOĞLU   YÜKSEKOKUL  MEMUR

HAKKARİ                     2       GİYASETTİN KOÇ     İLKOKUL  İŞADAMI

HAKKARİ                     3       KEREM KORKMAZ    LİSE SERBEST

HATAY                         1       HİLMİ YARAYICI        ÜNİVERSİTE     ÖĞRETMEN

HATAY                         2       MEVLÜT DUDU ÜNİVERSİTE     AVUKAT

HATAY                         3       SERKAN TOPAL        ÜNİVERSİTE     EĞİTİMCİ

HATAY                         4       BİROL ERTEM  ÜNİVERSİTE     DOKTOR

HATAY                         5       MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU ÜNİVERSİTE         DOKTOR

HATAY                        6        SUZAN ALHASOĞLULİSEMUHASEBECİ

HATAY                         7       SONAY AYKUT ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

HATAY                         8       MEHMET GÖZEL       LİSE TİCARET

HATAY                         9       BİLGEN DUMAN        ÜNİVERSİTE     KİMYAGER

HATAY                         10     DÖNDÜ DİLAN BEDİR        ÜNİVERSİTE     ECZACI

IĞDIR                           1       ADİL AŞIRIM     ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

ISPARTA                     1       İRFAN BAKIR    ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

ISPARTA                     2       İSA ÖNDER DİNÇTÜRK     ÜNİVERSİTE     ECZACI

ISPARTA                     3       MUSTAFA CEYHAN  ÜNİVERSİTE     İŞLETMECİ

ISPARTA                     4       İZZET BEYDOĞAN    ORTAOKUL       ÇİFTÇİ

İSTANBUL         1. Bölge     1       ŞAFAK PAVEY YÜKSEK LİSANS       YÖNETİCİ

İSTANBUL         1. Bölge     2       GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ   YÜKSEK LİSANS         DİŞ HEKİMİ

İSTANBUL         1. Bölge     3       Gürsel Tekin         LİSE YÖNETİCİ

İSTANBUL         1. Bölge     4       BARIŞ YARKADAŞ    LİSE GAZETECİ

İSTANBUL         1. Bölge     5       MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ      YÜKSEK LİSANS     MALİYECİ

İSTANBUL         1. Bölge     6       MAHMUT TANAL       ÜNİVERSİTE     AVUKAT

İSTANBUL         1. Bölge     7       ilhan kesici   YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS

İSTANBUL         1. Bölge     8       OĞUZ KAAN SALICI  ÜNİVERSİTE     siyaset BİLİMCİ

İSTANBUL         1. Bölge     9       ihsan özkes  YÜKSEK LİSANS       MÜFTÜ

İSTANBUL         1. Bölge     10     ONURSAL ADIGÜZEL        ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

İSTANBUL         1. Bölge     11     ALİ ÖZCAN        ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

İSTANBUL         1. Bölge     12     METİN AĞIRMAN       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

İSTANBUL         1. Bölge     13     KADİR GÖKMEN ÖĞÜT     ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ

İSTANBUL         1. Bölge     14     CEM HAYDAR BEKTAŞ     YÜKSEK LİSANS         EKONOMİST

İSTANBUL         1. Bölge     15     BİRSEN TURSUN DEMİREL       ÜNİVERSİTE         DOKTOR

İSTANBUL         1. Bölge     16     İRFAN KARACAN      ÜNİVERSİTE     AVUKAT

İSTANBUL         1. Bölge     17     BERHAN ŞİMŞEK      YÜKSEK LİSANS         YÖNETMEN

İSTANBUL         1. Bölge     18     DERYA ŞENTÜRK     ÜNİVERSİTE         EKONOMİST

İSTANBUL         1. Bölge     19     MUSTAFA CAN ATAKLI     ÜNİVERSİTE         GAZETECİ

İSTANBUL         1. Bölge     20     NECDET SARAÇ       ÜNİVERSİTE     GAZETECİ

İSTANBUL         1. Bölge     21     HASAN UZUNYAYLA         ORTAOKUL         İŞADAMI

İSTANBUL       1. Bölge       22     OSMAN TANEY KORUTÜRKÜNİVERSİTEEMEKLİ

İSTANBUL         1. Bölge     23     İLKAY ORHAN  ÜNİVERSİTE     AVUKAT

İSTANBUL         1. Bölge     24     ERKAN BAŞBOĞA    ÜNİVERSİTE     ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

İSTANBUL         1. Bölge     25     İRFAN HÜSEYİN YILDIZ    YÜKSEK LİSANS         MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL         1. Bölge     26     NURETTİN SARIBAL ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

İSTANBUL         1. Bölge     27     HÜSNİYE KAYA         ÜNİVERSİTE     TURİZMCİ

İSTANBUL         1. Bölge     28     ÖZGEN NAMA  ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ

İSTANBUL         1. Bölge     29     SÜLEYMAN GÜZEL  ORTAOKUL       YÖNETİCİ

İSTANBUL         1. Bölge     30     YAŞAR HASAN YALÇINKAYA   ÜNİVERSİTE         DOKTOR

İSTANBUL         1. Bölge     31     DOĞAN ÇAKMAK      ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

İSTANBUL         2. Bölge     1       SELİNA DOĞAN         ÜNİVERSİTE     AVUKAT

İSTANBUL         2. Bölge     2       AYKUT ERDOĞDU    ÜNİVERSİTE     DENETÇİ

İSTANBUL         2. Bölge     3       MUSTAFA Sezgin Tanrıkulu         YÜKSEK LİSANS     AVUKAT

İSTANBUL         2. Bölge     4       DURSUN ÇİÇEK        YÜKSEK LİSANS         EMEKLİ

İSTANBUL         2. Bölge     5       SÜLEYMAN Sencer Ayata    YÜKSEK LİSANS     SOSYOLOG

İSTANBUL         2. Bölge     6       GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN         ÜNİVERSİTE         MİMAR

İSTANBUL         2. Bölge     7       KADRİ Enis Berberoğlu       ÜNİVERSİTE         EKONOMİST

İSTANBUL         2. Bölge     8       DİDEM ENGİN   YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS

İSTANBUL         2. Bölge     9       MUSTAFA SARIGÜL ÜNİVERSİTE     İŞADAMI

İSTANBUL         2. Bölge     10     YÜKSEL MANSUR KILINÇ ÜNİVERSİTE         YÖNETİCİ

İSTANBUL         2. Bölge     11     CENGİZ ALP     YÜKSEK LİSANS       DOKTOR

İSTANBUL         2. Bölge     12     ÇETİN SOYSAL         LİSE EMEKLİ

İSTANBUL         2. Bölge     13     MELDA ONUR  ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ

İSTANBUL         2. Bölge     14     HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU         ÜNİVERSİTE     GAZETECİ

İSTANBUL         2. Bölge     15     GÜL YÜKSEL    ÜNİVERSİTE     SİYASET BİLİMCİ

İSTANBUL         2. Bölge     16     ZEYNEL ÖZTÜRK     ÜNİVERSİTE     AVUKAT

İSTANBUL         2. Bölge     17     İNAN GÜNEY    YÜKSEK LİSANS       MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL         2. Bölge     18     DURSUN BULUT       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

İSTANBUL         2. Bölge     19     ÖZGÜR KOÇAK         YÜKSEKOKUL  İŞADAMI

İSTANBUL         2. Bölge     20     MEHMET ERCAN KARAKAŞ      ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

İSTANBUL         2. Bölge     21     GÜVEN KARATAŞ     ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ

İSTANBUL       2. Bölge       22      SEYFULLAH BEYSÜLENÜNİVERSİTEEMEKLİ

İSTANBUL         2. Bölge     23     MUSTAFA OZAN ŞER        ÜNİVERSİTE         İŞADAMI

İSTANBUL         2. Bölge     24     TEVFİK CEM TÜZÜN ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

İSTANBUL         2. Bölge     25     MEHMET SEVİGEN   LİSE İŞADAMI

İSTANBUL         2. Bölge     26     HÜLYA GÜNTAŞ       YÜKSEKOKUL         ÖĞRETMEN

İSTANBUL         3. Bölge     1       BİHLUN TAMAYLIGİL         ÜNİVERSİTE         EKONOMİST

İSTANBUL         3. Bölge     2       İLHAN CİHANER        ÜNİVERSİTE     AVUKAT

İSTANBUL         3. Bölge     3       ENGİN ALTAY   ÜNİVERSİTE     EĞİTİMCİ

İSTANBUL         3. Bölge     4       ALİ ŞEKER        ÜNİVERSİTE     DOKTOR

İSTANBUL         3. Bölge     5       erdoğan toprak YÜKSEKOKUL  YÖNETİCİ

İSTANBUL         3. Bölge     6       EREN ERDEM  LİSE GAZETECİ

İSTANBUL         3. Bölge     7       MURAT ÖZÇELİK      ÜNİVERSİTE     EMEKLİ

İSTANBUL         3. Bölge     8       ZEYNEL EMRE ÜNİVERSİTE     AVUKAT

İSTANBUL         3. Bölge     9       Mehmet Bekaroğlu     ÜNİVERSİTE         DOKTOR

İSTANBUL         3. Bölge     10     SİBEL ÖZDEMİR        YÜKSEK LİSANS         ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

İSTANBUL         3. Bölge     11     EMİNE GÜLİZAR EMECAN         ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

İSTANBUL         3. Bölge     12     EFKAN BOLAÇ ÜNİVERSİTE     AVUKAT

İSTANBUL         3. Bölge     13     ÖZGÜR KARABAT    ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL         3. Bölge     14     SÜLEYMAN ÇELEBİ İLKOKUL  SENDİKACI

İSTANBUL         3. Bölge     15     HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ

İSTANBUL         3. Bölge     16     ERHAN BOZAN ÜNİVERSİTE     İŞADAMI

İSTANBUL         3. Bölge     17     TÜLAY ATEŞ    ÜNİVERSİTE     AVUKAT

İSTANBUL         3. Bölge     18     MEHTAP ALBAYRAK         ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

İSTANBUL         3. Bölge     19     RIZA AKPOLAT ÜNİVERSİTE     TURİZMCİ

İSTANBUL         3. Bölge     20     HÜSEYİN AYDOĞDU         ÜNİVERSİTE         İŞADAMI

İSTANBUL         3. Bölge     21     KEMAL ÇEBİ     ÜNİVERSİTE     İKTİSATÇI

İSTANBUL         3. Bölge     22     NURCAN ŞANLI         YÜKSEKOKUL  İŞKADINI

İSTANBUL         3. Bölge     23     ŞAHANIM METER     ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

İSTANBUL         3. Bölge     24     TAŞKAN UYSAL        LİSE SERBEST

İSTANBUL         3. Bölge     25     İBRAHİM YENER       ÜNİVERSİTE         ÖĞRETMEN

İSTANBUL         3. Bölge     26     YEGÂNE GÜLEY       YÜKSEK LİSANS         AVUKAT

İSTANBUL         3. Bölge       27     HÜSEYİN AKSUÜNİVERSİTEYÖNETİCİ

İSTANBUL         3. Bölge     28     KEMAL DENİZ BOZKURT  ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

İSTANBUL         3. Bölge     29     SELAMİ DEĞİRMENCİ       ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL         3. Bölge     30     SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR         LİSE         SERBEST

İSTANBUL         3. Bölge     31     ALİ ULVİ GÖKBULAK         ÜNİVERSİTE         EKONOMİST

İZMİR                  1. Bölge     1       SELİN SAYEK BÖKE ÜNİVERSİTE     İKTİSATÇI

İZMİR                  1. Bölge     2       MUSA ÇAM       ÜNİVERSİTE     EĞİTİMCİ

İZMİR                  1. Bölge     3       AHMET Tuncay Özkan  ÜNİVERSİTE         GAZETECİ

İZMİR                  1. Bölge     4       TACETTİN BAYIR      LİSE İŞADAMI

İZMİR                  1. Bölge     5       ÖZCAN PURÇU         ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ

İZMİR                  1. Bölge     6       ALİ YİĞİT  LİSE İŞLETMECİ

İZMİR                  1. Bölge     7       MURAT BAKAN ÜNİVERSİTE     AVUKAT

İZMİR                  1. Bölge     8       MUHSİN KURT LİSE İŞADAMI

İZMİR                  1. Bölge     9       ALİ HIDIR ULUDAĞ   ÜNİVERSİTE     AVUKAT

İZMİR                  1. Bölge     10     EDNAN ARSLAN       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

İZMİR                  1. Bölge     11     SABRİ ERGÜL  ÜNİVERSİTE     AVUKAT

İZMİR                  1. Bölge     12     SEVDA ERDAN KILIÇ         ÜNİVERSİTE         AVUKAT

İZMİR                  1. Bölge     13     TURGAY BOZOĞLU YÜKSEK LİSANS         EKONOMİST

İZMİR                  2. Bölge     1       Zeynep Altıok       ÜNİVERSİTE     YAZAR

İZMİR                  2. Bölge     2       Kemal Kılıçdaroğlu    ÜNİVERSİTE         HESAP UZMANI

İZMİR                  2. Bölge     3       ZEKERİYA TEMİZEL ÜNİVERSİTE         EKONOMİST

İZMİR                  2. Bölge     4       MUSTAFA ALİ BALBAY     ÜNİVERSİTE         GAZETECİ

İZMİR                  2. Bölge     5       aytun çıray  ÜNİVERSİTE     DOKTOR

İZMİR                  2. Bölge     6       ATİLA SERTEL ÜNİVERSİTE     GAZETECİ

İZMİR                  2. Bölge     7       KAMİL OKYAY SINDIR       ÜNİVERSİTE         ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

İZMİR                  2. Bölge     8       ALİ ENGİN         ÜNİVERSİTE     İŞADAMI

İZMİR                  2. Bölge     9       HÜSEYİN SEZER      ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

İZMİR                  2. Bölge     10     ÜLKÜMEN RODOPLU        ÜNİVERSİTE         DOKTOR

İZMİR                  2. Bölge     11     ALİ KEMAL ELİTAŞ   ÜNİVERSİTE         TEKNİSYEN

İZMİR                  2. Bölge     12     TAHA OKAN      ÜNİVERSİTE     DOKTOR

İZMİR                  2. Bölge     13     NURGÜL UÇAR AKTUĞ    ÜNİVERSİTE         GAZETECİ

KAHRAMANMARAŞ                    1          KAMİL DALKARALİSESANAYİCİ

KAHRAMANMARAŞ                     2       AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI         ÜNİVERSİTE     ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

KAHRAMANMARAŞ                     3       EYLEM ÇAĞRAŞ       ÜNİVERSİTE         AVUKAT

KAHRAMANMARAŞ                     4       HİLMİ EMRE KAZANCI       ÜNİVERSİTE         MALİ MÜŞAVİR

KAHRAMANMARAŞ                     5       KİBAR ÖZDEMİR       LİSE İŞLETMECİ

KAHRAMANMARAŞ                     6       SELİM SÜMEN  ÜNİVERSİTE     AVUKAT

KAHRAMANMARAŞ                     7       FATİH VİCDAN LİSE MUHASEBECİ

KAHRAMANMARAŞ                     8       DURAN ÖZDAL ÜNİVERSİTE     İŞADAMI

KARABÜK                   1       CEVDET AKAY YÜKSEK LİSANS       İŞADAMI

KARABÜK                   2       MUSTAFA AKAY        YÜKSEKOKUL  GAZETECİ

KARAMAN                  1       MUSTAFA CEM KAĞNICI  ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

KARAMAN                  2       UYGAR TALAY ÜNİVERSİTE     ECZACI

KARS                           1       ZEKİ NACİTARHAN   ÜNİVERSİTE     İŞLETMECİ

KARS                           2       ERKAN KARAGÖZ    ÜNİVERSİTE     HUKUKÇU

KARS                           3       AYSEL SADAK İLTAŞ        YÜKSEK LİSANS         GAZETECİ

KASTAMONU                      1       AHMET CANER YENİDÜNYA     ÜNİVERSİTE         ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

KASTAMONU                      2       HASAN ŞEN      YÜKSEKOKUL  EMEKLİ

KASTAMONU                      3       YILMAZ KARAKOÇ    ÜNİVERSİTE     İKTİSATÇI

KAYSERİ                     1       ÇETİN ARIK       YÜKSEK LİSANS       DOKTOR

KAYSERİ                     2       ALİ PAŞA TAN  ÜNİVERSİTE     MALİYECİ

KAYSERİ                     3       AŞKIN GENÇ    ÜNİVERSİTE     İŞADAMI

KAYSERİ                     4       FEYZULLAH KESKİN         ÜNİVERSİTE     SERBEST

KAYSERİ                     5       TÜLİN TEMEL   ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

KAYSERİ                     6       MUSTAFA ASLAN     ÜNİVERSİTE     AVUKAT

KAYSERİ                     7       AYHAN GÜLSOY       ÜNİVERSİTE     EMEKLİ

KAYSERİ                     8       MUSTAFA UTKU SARI       ÜNİVERSİTE     AVUKAT

KAYSERİ                     9       NAHİDE SEVGİ YALÇIN     YÜKSEKOKUL  EMEKLİ

KIRIKKALE                  1       MURAT ÇAKIRCA      ÜNİVERSİTE     AVUKAT

KIRIKKALE                  2       ZİYA KAVLAK   ÜNİVERSİTE     AVUKAT

KIRIKKALE                  3       HACI ARAP KARADURMUŞ       YÜKSEKOKUL         EMEKLİ

KIRKLARELİ               1       TÜRABİ KAYAN         ÜNİVERSİTE     MİMAR

KIRKLARELİ               2        VECDİ GÜNDOĞDUİLKOKULESNAF

KIRKLARELİ               3       MEHMET TUNA SOYKAN ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ

KIRŞEHİR                   1       YILMAZ ZENGİN        İLKOKUL  İŞADAMI

KIRŞEHİR                   2       RİFAT ERTEM  ÜNİVERSİTE     NOTER

KİLİS                            1       MEHMET AKİF PERKER    ÜNİVERSİTE     ESNAF

KİLİS                            2       ÖKKAŞ ASLANTAŞ   ORTAOKUL       EMEKLİ

KOCAELİ                     1       FATMA KAPLAN HÜRRİYET      ÜNİVERSİTE         AVUKAT

KOCAELİ                     2       HAYDAR AKAR ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ

KOCAELİ                     3       TAHSİN TARHAN      YÜKSEKOKUL  İŞADAMI

KOCAELİ                     4       TURAN DUMLU         ÜNİVERSİTE     ECZACI

KOCAELİ                     5       CUMA KARAVAR       LİSE İŞADAMI

KOCAELİ                     6       MEHMET TAMER SOLAKOĞLU         ÜNİVERSİTE         AVUKAT

KOCAELİ                     7       AYHAN MUTLU ÜNİVERSİTE     DOKTOR

KOCAELİ                     8       RASİM MERİÇ   ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ

KOCAELİ                     9       ASUDE FIRAT ÖZKAN       LİSE İŞLETMECİ

KOCAELİ                     10     KEMAL NİŞANCI        ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

KOCAELİ                     11     SABRİYE ŞAHİN        LİSE EMEKLİ

KONYA                        1       MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT   ÜNİVERSİTE         DOKTOR

KONYA                        2       GÜLSÜM FİLORİNALI        ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR

KONYA                        3       MEHMET TURGAY BİLGE ÜNİVERSİTE     AVUKAT

KONYA                        4       ALİ CEMAL CÖMERT         ÜNİVERSİTE         VETERİNER

KONYA                        5       MEHMET ALİ ÜNAL   ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

KONYA                        6       ALİ SAYAR        ÜNİVERSİTE     DOKTOR

KONYA                        7       DENİZ İNDİBİ ÇELİK  ÜNİVERSİTE     İŞLETMECİ

KONYA                        8       HÜSEYİN YAĞCI       ÜNİVERSİTE     TİCARET

KONYA                        9       SAİM SEZEN     YÜKSEK LİSANS       EMEKLİ

KONYA                        10     ALİ TEKİŞ ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

KONYA                        11     MUSA GÖKÇE  LİSE TEKNİSYEN

KONYA                        12     EMİNE BALIK    ÜNİVERSİTE     AVUKAT

KONYA                        13     MEHMET GAYRETLİ LİSE YÖNETİCİ

KONYA                        14     MEHMET TOPBAŞ    ÜNİVERSİTE     AVUKAT

KÜTAHYA        1ALİ FAZIL KASAPÜNİVERSİTEDOKTOR

KÜTAHYA                   2       MEHMET AYDIN UZUN      ORTAOKUL       İŞADAMI

KÜTAHYA                   3       FİSUN YILDIZ    LİSE EV HANIMI

KÜTAHYA                   4       İBRAHİM SOLMAZ     YÜKSEK LİSANS       EMEKLİ

MALATYA                   1       VELİ AĞBABA   ÜNİVERSİTE     İŞADAMI

MALATYA                   2       HULİSİ PORGALI       LİSE İŞADAMI

MALATYA                   3       BERNA KARADAŞ     ÜNİVERSİTE     AVUKAT

MALATYA                   4       MEMBA KUŞCU         ÜNİVERSİTE     AVUKAT

MALATYA                   5       YUSUF SÜRÜCÜ       ÜNİVERSİTE     AVUKAT

MALATYA                   6       ETEM KÖRÜKMEZ    LİSE İŞADAMI

MANİSA                       1       ÖZGÜR ÖZEL   ÜNİVERSİTE     ECZACI

MANİSA                       2       MAZLUM NURLU       ÜNİVERSİTE     AVUKAT

MANİSA                       3       TUR YILDIZ BİÇER    ÜNİVERSİTE     DOKTOR

MANİSA                       4       MUSTAFA BAŞGÜLŞEN    ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

MANİSA                       5       SABRİ TEMEL   LİSE ESNAF

MANİSA                       6       SAKİNE ÖZ        ÜNİVERSİTE     MİMAR

MANİSA                       7       ABDULLAH SAKA      ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR

MANİSA                       8       HASAN ÖREN   LİSE İŞADAMI

MANİSA                       9       SANİYE AĞGÜL         ÜNİVERSİTE     ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

MARDİN                      1       MEHMET ÇİFTSÜREN       LİSE ESNAF

MARDİN                      2       MUHAMMED OLĞAÇ         ÜNİVERSİTE         ÖĞRETMEN

MARDİN                      3       ÖZLEM KARAMAN    YÜKSEKOKUL  EMEKLİ

MARDİN                      4       MEHMET FIRAT İNAL        ÜNİVERSİTE     SERBEST

MARDİN                      5       HAMZE EFE      İLKOKUL  EMEKLİ

MARDİN                      6       AYDIN PAKSAK         ORTAOKUL       ESNAF

MERSİN                       1       HÜSEYİN ÇAMAK      ÜNİVERSİTE     DOKTOR

MERSİN                       2       DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR  ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ

MERSİN                       3       AYTUĞ ATICI    ÜNİVERSİTE     DOKTOR

MERSİN                       4       MUSTAFA BAYSAN  LİSE SANAYİCİ

MERSİN                       5       SERDAL KUYUCUOĞLU   YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS

MERSİN                       6       SİBEL GAZİ TABEL   YÜKSEK LİSANS       ŞEHİR PLANCISI

MERSİN                       7        EBRU ÇALIŞKANÜNİVERSİTEAVUKAT

MERSİN                       8       SEYİT ÖZANANAR    ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

MERSİN                       9       ALİ KOÇ    ORTAOKUL       İŞADAMI

MERSİN                       10     NEVİN ZAİMOĞLU     ÜNİVERSİTE     AVUKAT

MERSİN                       11     CELAL ÇELİK    YÜKSEK LİSANS       EMEKLİ

MUĞLA                        1       AKIN ÜSTÜNDAĞ      ÜNİVERSİTE     AVUKAT

MUĞLA                        2       ÖMER SÜHA ALDAN ÜNİVERSİTE     HUKUKÇU

MUĞLA                        3       NURETTİN DEMİR     ÜNİVERSİTE     DOKTOR

MUĞLA                        4       BURAK ERBAY ÜNİVERSİTE     AVUKAT

MUĞLA                        5       EMRAH DOĞU  ORTAOKUL       TURİZMCİ

MUĞLA                        6       SÜLEYMAN GİRGİN  ÜNİVERSİTE     İŞÇİ

MUŞ                             1       ŞEMSETTİN ONULER        LİSE ESNAF

MUŞ                             2       FEVZİ GÜMÜŞ  ÜNİVERSİTE     AVUKAT

MUŞ                             3       YILDIRIM PAÇAL       LİSE SERBEST

NEVŞEHİR                  1       HİLMİ BÜLENT TEKİNER   ÜNİVERSİTE     SERBEST

NEVŞEHİR                  2       CUMA YORGANCI     ÜNİVERSİTE     DOKTOR

NEVŞEHİR                  3       OSMAN FAHRİ ERTİK        ÜNİVERSİTE     EMEKLİ

NİĞDE                         1       DOĞAN ŞAFAK ÜNİVERSİTE     TURİZMCİ

NİĞDE                         2       SEVGİ ÖZBEK  ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ

NİĞDE                         3       RAMAZAN ERTAN    LİSE İŞADAMI

ORDU                          1       SEYİT TORUN  ÜNİVERSİTE     İKTİSATÇI

ORDU                          2       MUSTAFA ADIGÜZEL        ÜNİVERSİTE     DOKTOR

ORDU                          3       İDRİS YILDIZ     ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

ORDU                          4       İSA YAZICI         LİSE İŞLETMECİ

ORDU                          5       OSMAN GÜNGÖR     YÜKSEKOKUL  İŞADAMI

OSMANİYE                 1       NİHAT ÇERÇİ    YÜKSEK LİSANS       ÖĞRETMEN

OSMANİYE                 2       MURAT KOLUÇOLAK        YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS

OSMANİYE                 3       SERPİL DÜZGÜN      LİSE EV HANIMI

OSMANİYE                 4       HATİCE ERDUR         YÜKSEKOKUL  EMEKLİ

RİZE                             1       KENAN BIYIK    ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

RİZE                             2       TAHSİN OCAKLI        ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

RİZE                             3         CANDAN EYÜBOĞLUÜNİVERSİTEEMEKLİ

SAKARYA                   1       ENGİN ÖZKOÇ ÜNİVERSİTE     İŞADAMI

SAKARYA                   2       HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN       LİSE MÜTEAHHİT

SAKARYA                   3       ERDOĞAN ISIR ÜNİVERSİTE     ESNAF

SAKARYA                   4       AYHAN BAL      ÜNİVERSİTE     SERBEST

SAKARYA                   5       ELİF ASİYE BAŞER   YÜKSEK LİSANS         ULUSLARARASI İLİŞKİLER

SAKARYA                   6       AYŞE KILIÇ       ÜNİVERSİTE     EMEKLİ

SAKARYA                   7       ENİS CEYLAN   ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

SAMSUN                     1       KEMAL ZEYBEK        LİSE İŞADAMI

SAMSUN                     2       HAYATİ TEKİN  ÜNİVERSİTE     MİMAR

SAMSUN                     3       NESLİHAN HANCIOĞLU    ÜNİVERSİTE     EMEKLİ

SAMSUN                     4       MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN     ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

SAMSUN                     5       ŞABAN SEVİNÇ         ÜNİVERSİTE     GAZETECİ

SAMSUN                     6       FATMA NECİLE ÇOKAY    ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ

SAMSUN                     7       ATIF TOMRUKÇU      YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS

SAMSUN                     8       ŞEVKİ YILMAZ  İLKOKUL  MÜTEAHHİT

SAMSUN                     9       MEHMET ATALAY     ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ

SİİRT                            1       FIRAT SOYSAL LİSE SERBEST

SİİRT                            2       CİNDİ EREN      LİSE EMEKLİ

SİİRT                            3       KAMİLE BALCI  LİSE ANTRENÖR

SİNOP                          1       BARIŞ KARADENİZ   ÜNİVERSİTE     EKONOMİST

SİNOP                          2       MUSTAFA ACUN       LİSE EMEKLİ

SİVAS                          1       ALİ AKYILDIZ    ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

SİVAS                          2       HAYDAR GÖLBAŞI   YÜKSEK LİSANS       ÖĞRETİM ÜYESİ

SİVAS                          3       ULAŞ KARASU ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

SİVAS                          4       BAKİ ÇOBAN     ÜNİVERSİTE     DOKTOR

SİVAS                          5       İSMAİL ŞAHİN   ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ŞANLIURFA                1       ALİ MURAT BUCAK   LİSE TİCARET

ŞANLIURFA                2       HASAN OĞUL   ÜNİVERSİTE     ÖĞRETMEN

ŞANLIURFA                3       RESUL BEBE    ÜNİVERSİTE     ÖĞRETMEN

ŞANLIURFA                4       SEDAT SAĞIR  ÜNİVERSİTE     İŞADAMI

ŞANLIURFA      5İSMAİL BAHÇACIÜNİVERSİTEEMEKLİ

ŞANLIURFA                6       MAHMUT HAN ŞAHİN        LİSE SERBEST

ŞANLIURFA                7       AKİLE YEKTAŞ LİSE HEMŞİRE

ŞANLIURFA                8       MUZAFFER YİĞİTBAŞI      LİSE GAZETECİ

ŞANLIURFA                9       KEMAL EŞSİZ   LİSE ESNAF

ŞANLIURFA                10     AHMET HELVACI      LİSE SERBEST

ŞANLIURFA                11     LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK    LİSE ÇİFTÇİ

ŞANLIURFA                12     CANER ÇAMLIBEL    ORTAOKUL       SERBEST

ŞIRNAK                       1       ABDULLAH GÜKÇE  ORTAOKUL       SERBEST

ŞIRNAK                       2       AGİT AYKUT     İLKOKUL  SERBEST

ŞIRNAK                       3       HAVA ADİYAMAN      İLKOKUL  EV HANIMI

ŞIRNAK                       4       ŞAHİN ZİREK    İLKOKUL  SERBEST

TEKİRDAĞ                  1       FAİK ÖZTRAK   ÜNİVERSİTE     EKONOMİST

TEKİRDAĞ                  2       CANDAN YÜCEER    ÜNİVERSİTE     DOKTOR

TEKİRDAĞ                  3       EMRE KÖPRÜLÜ       ÜNİVERSİTE     AVUKAT

TEKİRDAĞ                  4       İLHAMİ ÖZCAN AYGUN     YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS

TEKİRDAĞ                  5       ARZU MANDALI SUCU      YÜKSEK LİSANS         YÖNETİCİ

TEKİRDAĞ                  6       ŞERAFETDİN TERZİ ÜNİVERSİTE     EMEKLİ

TOKAT                         1       ORHAN DÜZGÜN      ÜNİVERSİTE     DOKTOR

TOKAT                         2       GÜLPERİ COŞAR      ÜNİVERSİTE     EMEKLİ

TOKAT                         3       MİNE BAŞ ÜNİVERSİTE     AVUKAT

TOKAT                         4       SİNAN YAVUZ YAVAŞ       YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS

TOKAT                         5       TAHİR YILDIRIM        LİSE EMEKLİ

TRABZON                   1       HALUK PEKŞEN        ÜNİVERSİTE     AVUKAT

TRABZON                   2       ALİ TÜREN ÖZTÜRK YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS

TRABZON                   3       AHMET KAYA   ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

TRABZON                   4       MURAT ÖZÇİLİNGİR ÜNİVERSİTE     ESNAF

TRABZON                   5       YAVUZ KARAN ÜNİVERSİTE     İŞLETMECİ

TRABZON                   6       MUSTAFA AYDIN      ÜNİVERSİTE     UZMAN

TUNCELİ                     1       SANİYE BARUT         ÜNİVERSİTE     AVUKAT

TUNCELİ                     2       GÜRSEL EROL LİSE SERBEST

UŞAK                           1         ÖZKAN YALIMLİSESERBEST

UŞAK                           2       İSMET AKIN      ÜNİVERSİTE     İŞADAMI

UŞAK                           3       MUSTAFA AYDIN      ÜNİVERSİTE     VETERİNER

VAN                              1       NADİR KARTAL         ÜNİVERSİTE     ECZACI

VAN                              2       ERKAN NÜKTE ÜNİVERSİTE     ECZACI

VAN                              3       GÜRGİN ASLAN        YÜKSEKOKUL  TEKNİKER

VAN                              4       HATİCE GÜLENOĞLU       LİSE SERBEST

VAN                              5       GÜLCAN İNCE  LİSE SERBEST

VAN                              6       HAYRULLAH IRTAK  LİSE ESNAF

VAN                              7       ABUBEKİR YEŞİLOVA       ÜNİVERSİTE         SOSYOLOG

VAN                              8       MUHTAR ERDOĞAN LİSE SERBEST

YALOVA                      1       MUHARREM İNCE     ÜNİVERSİTE     ÖĞRETMEN

YALOVA                      2       MURAT OCAK  ORTAOKUL       SERBEST

YOZGAT                      1       HASAN ASLAN NURDOĞDU     ÜNİVERSİTE         İŞADAMI

YOZGAT                      2       ZEYNEP KILINÇARSLAN  LİSE İŞKADINI

YOZGAT                      3       GÜLHANIM CEYLAN YÜKSEKOKUL  EMEKLİ

YOZGAT                      4       HATİCE AÇIKGÖZ     LİSE EV HANIMI

ZONGULDAK                       1       ŞERAFETTİN TURPCU      ÜNİVERSİTE         MİMAR

ZONGULDAK                       2       ÜNAL DEMİRTAŞ      ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ZONGULDAK                       3       DENİZ YAVUZYILMAZ       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS

ZONGULDAK                       4       HARUN AKIN    LİSE İŞADAMI

ZONGULDAK                       5       ALİ İHSAN KÖKTÜRK         ÜNİVERSİTE         AVUKAT

 

Bu Haberi Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir