CHP sıralaması belli oldu

Milletvekili aday listelerinde bugün son gün

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27’nci

Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için siyasi parti

genel merkezleri milletvekili aday listelerini

en geç saat 17.00’ye kadar

YSK’ye teslim edecek

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için siyasi parti genel merkezleri, seçime katılacakları seçim çevrelerine ait milletvekili aday listelerini en geç saat 17.00’ye kadar Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) verecek.

YSK kararına göre, seçime AK Parti, BTP, BBP, CHP, DP, HDP, İYİ Parti, MHP, Saadet Partisi, Vatan Partisi ile HÜDA PAR girecek.

Milletvekili geçici aday listeleri, YSK’ce Resmi Gazete’de 26 Mayıs’ta yayımlanacak ve itirazlar başlayacak. Geçici aday listelerine itirazlar 27 Mayıs saat 15.00’te sona erecek ve 23.59’a kadar itirazlar karara bağlanacak. YSK tarafından milletvekili kesin aday listeleri seçim çevreleri itibarıyla ilan edilmek üzere il seçim kurullarına ve Resmi Gazete’ye 30 Mayıs’ta gönderilecek.

24 Haziran Erken Genel seçimlerine 35 gün kala Milletvekili Aday Listelerinin YSK’ya son verilme günü olan 21 Mayıs 2018 tarihine bir gün kala CHP Burdur Milletvekili listesi netleşti.

Zaman zaman büyük kriz yaşanarak sona ulaşılan milletvekili sıralaması nihayet netleşti.

CHP’de milletvekili aday listelerinin açıklanmasının ardından bir ara Altan Tan krizi yaşandı. CHP’de milletvekili aday listeleri açıklandı, ortalık karıştı. Altan Tan’ın Saadet Partisi kontenjanından İstanbul milletvekili adaylığına Cumhuriyet Halk Partisi içerisinde büyük tepki oluştu.

CHP, İyi Parti ve Saadet Partisi arasında gerçekleşen Millet İttifakında her parti kendi adaylarını belirlerken seçim sistemi nedeniyle ittifakın en büyük partisinin daha fazla milletvekili çıkaracak olmasının tartışmaya sebep olduğu belirtiliyor. İttifak sebebiyle CHP’nin 30 milletvekili fazla çıkaracağını ileri süren Saadet Partililer, CHP listelerinden Saadet Partililere de yer verilmesini istedi. Bu çerçevede CHP, SP’ne belli miktarda kontenjan ayırdı. Buna rağmen SP kontenjanı yeterli bulmayınca kriz yaşandı. Ancak daha sonra krizin aşıldığı bildirildi ama nasıl aşılmadığı üzerine net açıklama yapılmadı.

CHP Burdur Listesinde İYİ Parti’nin seçime girebilmesi için CHP’den istifa ederek İyi Parti’ye geçen vekillerden birisi olan Dr. Mehmet Göker yine 1’nci sıradan aday oldu. 2’nci sırasında ise Bucaklı CHP eski Bucak İlçe Başkanı ve daha önce iki kez aday adayı olan Recep Mutlucan oldu. 32’ncü sırada ise İl Başkanlığı görevinden istifa ederek Milletvekili Aday Adayı olan iş insanı Osman Gök yer aldı.

İşte il il CHP’nin adayları

 

ADANA

 

1-AYHAN BARUT

2-ORHAN SÜMER

3-MÜZEYYEN ŞEVKİN

4-BURHANETTİN BULUT

5-OYA TEKİN

6-OSMAN BERKE DUVAN

7-MEHMET SABAHŞEN

8-MUSTAFA KEMAL ÖZKAN

9-BÜLENT ÖĞRÜ

10-GÖKÇE PİŞKİN

11-BERFU SALICI YAKIT

12-SIDIKA HALICIOĞLU

13-ONUR AKPINAR

14-ÖZGÜR ULAŞ ILGIN

15-GÜVEN BOĞA

 

ADIYAMAN

1-ABDURRAHMAN TUTDERE

2-MUSTAFA HAKKAN KILINÇ

3-MAHMUT NEDİM EVLİ

4-SONGÜL VARKİ YILDIRIM

5-MÜSLÜM ASLANOĞLU

 

AFYON

1-BURCU KÖKSAL

2-AHMET HAKAN UYAN

3-İSMAHAN NERGİZ

4-RAMAZAN AKGÖZ

5-ERTUĞRUL YILMAZ

6-MEHMET KEMAL DEMİRKIRKAN

 

AĞRI

1-KEMALETTİN KOÇAK

2-MUHAMMED ASLAN

3-MEHMET SIDDIK YEL

4-MURAT YILDIRIM

 

AMASYA

1-MUSTAFA TUNCER

2-ARİFE SERPİL SARAÇOĞLU

3-HÜSEYİN ACAR

 

ANKARA 1. BÖLGE

1-TEKİN BİNGÖL

2-LEVENT GÖK

3-ALİ HAYDAR HAKVERDİ

4-BÜLENT KUŞOĞLU

5-GAMZE TAŞCIER

6-EKREM KEREM OKTAY

7-MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU

8-HÜSEYİN TARIK ŞENGÜL

9-ALİ HİKMET AKILLI

10-AYLİN YAMAN

11-UMUT ERARSLAN

12-KAMER GÖZAÇIK ŞEN

13-CANSEL GÜVEN

 

ANKARA 2. BÖLGE

1-NİHAT YEŞİL

2-YILDIRIM KAYA

3-SEMRA DİNÇER

4-KENAN NUHUT

5-MURAT KAVUNCU

6-BEKİR SAMİ DOĞAN

7-ALİBEY YÜKSEL ORTAOKUL

8-MUSTAFA NADİR ER

9-SUNA KERİMOĞLU

10-DENİZ ÇAKIR

11-BARIŞ CAN SARAÇOĞLU

 

ANKARA 3. BÖLGE

1-AHMET HALUK KOÇ

2-MURAT EMİR

3-AHMET ERSEN ÖZSOY

4-SERVET ÜNSAL

5-ALİ BAŞKARAAĞAÇ

6-AHMET MEŞE

7-UMUT AKDOĞAN

8-BATTAL YILDIZ

9-GÜLŞAH DENİZ ATALAR

10-TEMEL BORGA BUDAK

11-İLKE ÇAKAR

12-BİLAL YILMAZ

 

ANTALYA

1-DENİZ BAYKAL

2-ÇETİN OSMAN BUDAK

3-RAFET ZEYBEK

4-AYDIN ÖZER

5-SEMİH ESEN

6-FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU

7-SEVGİ DOĞAN

8-NAZMİ GÜNDÜZ

9-ŞENGÜL YEŞİLDAL

10-NUSRET BAYAR

11-VAHAP TUNCER

12-KEMAL BİLAL ÖNER

13-ALİ TAKAVUT

14-SİBEL GEZEN

15-ÖZLEM ŞAHİN

16-İSMAİL HAKKI GÜL

 

ARTVİN

1-UĞUR BAYRAKTUTAN

2-YALÇIN EMİRALİOĞLU

 

AYDIN

1-BÜLENT TEZCAN

2-HÜSEYİN YILDIZ

3-SÜLEYMAN BÜLBÜL

4-MUSTAFA İBERYA ARIKAN

5-ÖZLEM BURCU UĞAN SEVİM

6-KAAN ERÇETİN

7-KEMAL GÜNERİ

8-FULYA ÜSTÜNDAĞ

 

BALIKESİR

1-AHMET AKIN

2-FİKRET ŞAHİN

3-ENSAR AYTEKİN

4-İRFAN BARIŞ

5-SEVAL BOZKURT

6-ENDER BİÇKİ

7-NEŞE ZENGİN

8-BERRİN GENÇOĞLU

9-OĞULCAN KOÇAK

 

BİLECİK

1-YAŞAR TÜZÜN

2-FAİK AKARKARASU

 

BİNGÖL

1-VAHDETTİN UZUNYAYLA

2-MEHMET EVRAN

3-ÇETİN SAĞSÖZ

 

BİTLİS

1-SIDDIK GÖZEGER

2-SÜLEYMAN BAŞTÜRK

3-TUFAN SUBAŞI

 

BOLU

1-TANJU ÖZCAN

2-ÖZER ÖZCAN

3-HÜSEYİN CAHİT ÇINGI

 

BURDUR

1-MEHMET GÖKER ÜNİVERSİTE

2-RECEP MUTLUCAN

3-OSMAN GÖK

 

BURSA 1.BÖLGE

1-LALE KARABIYIK

2-ERKAN AYDIN

3-NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU

4-KAYIHAN PALA

5-ÖZGÜR ERDURSUN

6-GÜRKAN ESEN

7-DENİZ BAYKAL

8-SERKAN ÖZTÜRK

9-İBRAHİM MART

10-AYTAÇ ŞAHİN

 

BURSA 2.BÖLGE

1-ORHAN SARIBAL

2-YÜKSEL ÖZKAN

3-MUSTAFA ŞENYURT

4-ERKAN DÖNMEZ

5-SÜLEYMAN AYYILMAZ

6-ŞAHİN SEVİNÇ

7-MERAL ALTUNTAŞ

8-KEMAL ATAN

9-BARAN GÜNEŞ

10-HÜLYA DİNK

 

ÇANAKKALE

1-MUHARREM ERKEK

2-ÖZGÜR CEYLAN

3-METİN ÜMİT URAL

4-SONGÜL ŞENTÜRKLÜ

 

ÇANKIRI

1-MURAT BERAT ATALAY

2-İBRAHİM GÖNÜLTAŞ

 

ÇORUM

1-TUFAN KÖSE

2-BURÇİN SOLMAZ POLAT

3-GÜRSEL YILDIRIM

4-MEHMET TAHTASIZ

 

DENİZLİ

1-GÜLİZAR BİÇER KARACA

2-KAZIM ARSLAN

3-HAŞİM TEOMAN SANCAR

4-ÜNAL KARAOSMANOĞLU

5-İLHAN ÖZCAN

6-ÖZGÜR SAVAŞ BAYAR

7-ŞENİZ DOĞAN

8BİLGEHAN BURGUL

 

DİYARBAKIR

1-MAHMUT AZİZ USAL

2-TURGUT KILIÇ

3-MEHMET ŞERİF DOĞRU

4-AHMET ÖZGÜVERCİN

5-BERİVAN ALABALIK

6-HEBUN KAPLAN

7-DENİZCAN EŞİYOK

8-EMRAH ANLI

9-GÜLAY EMRE

10-UMUT YETİŞSİN

11-ABDURRAHMAN BERAT AKTAŞ

12-BEHİYE KÜDEN

 

EDİRNE

1-OKAN GAYTANCIOĞLU

2-YAKUP ATALAY

3-EDİZ ÜN

4-ERDOĞAN GÜMÜLCİNELİ

 

ELAZIĞ

1-GÜRSEL EROL

2-EMRAH ÖZDEN

3-AYTEN ÇEKİL

4-NAZMİ GÜRBÜZ

5-MESUT BASKAN

 

ERZİNCAN

1-AYHAN DOĞAN

2-TUĞRUL YILDIRIM

 

ERZURUM

1-NACİ TURAN

2-NAMİYE SINIRKAYA

3-GENÇAY UĞRAŞ

4-SERHAT CAN EŞ

5-TACETTİN KIZILOĞLU

6-HAKAN KOÇ

 

ESKİŞEHİR

1-UTKU ÇAKIRÖZER

2-JALE NUR SÜLLÜ

3-NURAY AKÇASOY

4-MEHMET ENGİN ÇAKMAK

5-SİNAN ÖZKAR

6-RECEP CENGİZ

7-METİN TOMSUK

 

GAZİANTEP

1-BAYRAM YILMAZKAYA

2-ÖZGÜR YILMAZ

3-İRFAN KAPLAN

4-HASAN ÖZTÜRKMEN

5-HÜSEYİN YALÇIN

6-ADİLE MERVE ALTINBAŞ YILMAZ

7-HÜSEYİN CAHİT KARGINER

8-NESRİN TUNCEL

9-SELİM KARAHAN

10-ERDİNÇ TÜTÜNCÜLER

11-NERİN TÜRKMEN

12-NACİ KILIÇ

13-YILMAZ DEMİRDELEN

14-MEHMET TURAN GÜNDOĞDU

 

GİRESUN

1-NECATİ TIĞLI

2-REŞAT NURİ ÖZDEMİR

3-İBRAHİM AKGÜN

4-SEVGİ UTLU GÜNGÖR

GÜMÜŞHANE

1-MAHİR CAN

2-RAMAZAN AYAS

 

HAKKARİ

1-NAZIM DEMİR

2-ERŞAT İNAN

3-NAZMİ KIZILBAN

 

HATAY

1-SERVET MULLAOĞLU

2-NERMİN YILDIRIM KARA

3-SERKAN TOPAL

4-MEHMET FATİH TURAN

5-MEHMET GÜZELMANSUR

6-İSMET TOKDEMİR

7-CEMİYET KIŞLIOĞLU

8-YÜKSEL OYMAK

9-BESİM UNSALDI

10-BİLGEN DUMAN

11-DÖNDÜ DİLAN KARTAL

 

ISPARTA

1-MUSTAFA CEYHAN

2-İSA ÖNDER DİNÇTÜRK

3-ZAFER SAĞLAM

4-EYUP ERSOY

 

MERSİN

1-CENGİZ GÖKÇEL

2-ALPAY ANTMEN

3-ALİ MAHİR BAŞARIR

4-NEVİN ZAİMOĞLU

5-CAVİDAN DEMİRAĞ

6-SEYİT ÖZANANAR

7-ALPER TURNA

8-ALPTEKİN ESER

9-DİLARA ÖZKINA

10-KENAN HAZAR

11-HİDAYET OĞUZ

12-SİBEL GAZİ TABEL

13-MİRZA TURGUT

 

İSTANBUL 1. BÖLGE

1-MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ

2-GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ

3-ONURSAL ADIGÜZEL

4-FETHİ AÇIKEL

5-GÜRSEL TEKİN

6-İLHAN KESİCİ

7-OĞUZ KAAN SALICI

8-MAHMUT TANAL

9-İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU

10-SALİHA SERA KADIGİL SÜTLÜ

12-MUSTAFA OKTAY AKSU

13-HASAN UZUNYAYLA

14-MUSTAFA ÖZTAŞKIN

15-TAHSİN USTA

16-HÜSEYİN SAĞ

17-BERİL ÖNER

18-YÜKSEL TAŞKIN

19-HASAN BASRİ ÖZBEK

20-DENİZ DOĞAN GÜNAY

21-ERTAN AKSOY

22-NURAY ÇEPNİ

23-DUYGU ÇELİK

24-ARZU ÖZALP

25-PINAR UZUN

26-TUBA TORUN

27-ALİ RIZA YILDIRIM

28-YÜCEL OTO

29-MURAT CİRAV

30-MELİS TİMUR

31-EMRE AKKUŞ

32-UMUT ÇAKIR

33-AYLİN SARITAŞ

34-GAZİ KARAKURT

35-TİMUÇİN GÜLTEKİN

 

İSTANBUL 2. BÖLGE

1-KADRİ ENİS BERBEROĞLU

2-AYKUT ERDOĞDU

3-AHMET TUNCAY ÖZKAN

4-MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU

5-YÜKSEL MANSUR KILINÇ

6-YUNUS EMRE

7-GÖKAN ZEYBEK

8-ALİ ŞEKER

9-DERYA ŞENTÜRK

10-MERSİN BALKAN

11-MEHMET DİRİBAŞ

12-BAHATTİN TURNALI

13-FERHAT EPÖZDEMİR

14-İSMAİL YÜKSEL

15-ADNAN AYBER

16-BURAK KAAN YILMAZSOY

17-CANAN SEZENLER

18-HACER FOGGO

19-GÜVEN KARATAŞ

20-YUSUF KENAN KOLAT

21-VEYSİ SİNAN BOZDEMİR

22-CEM CENGİZ YILMAZ

23-ECE BATUMLU TALAS

24-PELİN YURDAKUL

25-ŞEYMA DUMRUL

26-YUSUF ERGÜVEN

27-ÖZGÜR DÜZGÜN

28-DENİZ KAYA

 

İSTANBUL 3. BÖLGE

1-ENGİN ALTAY

2-ERDOĞAN TOPRAK

3-MEHMET BEKAROĞLU

4-ZEYNEL EMRE

5-SİBEL ÖZDEMİR

6-ÖZGÜR KARABAT

7-TURAN AYDOĞAN

8-EMİNE GÜLİZAR EMECAN

10-TURAN HANÇERLİ

11-BAYRAMALİ ÇEŞMECİ

12-ALİ ULVİ GÖKBULAK

13-MEHMET SAİT YÜCEL

14-ALİ MUHİTTİN TIĞLI

15-SİNAN KARAHAN

16-SİNAN KARACA ÖZTÜRK

17-MAHFUZ YETÜT

18-ŞAHANIM METER

19-IRMAK NERİMAN NEBİOĞLU

20-YAĞMUR GEYGEL

21-ENGİN ERTAÇ

22-CEMİL CAN DİNÇ

23-AYCAN ERİNSEL ÖZİSTEK

24-HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN

25-SEDA ÖNDER

26-BEKTAŞ DAVUTOĞLU

27-ARZU ATTEPE

28-HÜSEYİN DURAN

29-ERDAL SARIKAYA

30-ELİF KESKİNEL ÜLKER

31-ALİ OSMAN ÖZDİLEK

32-KEMAL ÖZKİRAZ

33-İLYAS DUMAN

34-OSMAN TELLİOĞLU

35-ŞEBNEM NUR ÇALIŞKAN

 

İZMİR 1. BÖLGE

1-MURAT BAKAN

2-SELİN SAYEK BÖKE

3-ÖZCAN PURÇU

4-KANİ BEKO

5-MEHMET ALİ ÇELEBİ

6-TACETTİN BAYIR

7-EDNAN ARSLAN

8-SEFER İPEKLİ

9-KAZIM UMDULAR

10-NİLAY KÖKKILINÇ

11-EZGİ DENİZ URUNGA

12-DEVRİM BARIŞ ÇELİK

13-ZEKİYE SEDA SÖNMEZ

14-ŞENER AKDEMİR

 

İZMİR 2. BÖLGE

1-KEMAL KILIÇDAROĞLU

2-AHMET ÜNAL ÇEVİKÖZ

3-KAMİL OKYAY SINDIR

4-ATİLA SERTEL

5-SEVDA ERDAN KILIÇ

6-MAHİR POLAT

7-BEDRİ SERTER

8İDRİS YAVUZYILMAZ

9-ALİ ENGİN

10-SALİH ÖZÇİFÇİ

11-MEHMET BİRLİK

12-ONUR KADİR ERYÜCE

13-HATİCE ZEYBEK

14-EBRU OKAY

 

KARS

1-BARLAS SULU

2-FATİH KAMİL ERKOÇ

3-AYSEL SADAK İLTAŞ

KASTAMONU

1-HASAN BALTACI

2-AYŞEGÜL SOYLU MUSLU

3-DEVRİM EZGİ ÖZALP

 

KAYSERİ

1-ÇETİN ARIK

3-AŞKIN GENÇ

4-İBRAHİM KAAN

5-MAZHAR OĞUZ ÖZSOY

6-GONCA YELDA ORHAN

7-RECEP BULUT

8-METİN KANTARCI

9-KADİM ŞAHİN

10-NİZAMETTİN TEMEL

KIRKLARELİ

1-VECDİ GÜNDOĞDU

2-TÜRABİ KAYAN

3-İNCİ TUNÇ

 

KIRŞEHİR

1-METİN İLHAN

2-ÇAĞDAŞ GÖKALP

 

KOCAELİ

1-FATMA KAPLAN HÜRRİYET

2-HAYDAR AKAR

3-TAHSİN TARHAN

4-MÜHİP KANKO

5-OSMAN ANIL ACURMAN

6-EBRU KÜÇÜKAYDIN

7-YEŞİM AKPINAR

8-ORKUN UTKUBAŞ

9-İSMAİL DEMİR

10-MEHMET TAMER SOLAKOĞLU

11-SEZER NİLGÜN AYDIN

12-TUĞMAN KAYALI

13-ZEYNEP ÇİĞDEM CANBAZ

 

KONYA

1-ABDULLATİF ŞENER

3-HASAN SARIMEHMETOĞLU

4-SAİM SEZEN

5-NİHAL EKEN

6-ALİ SAYAR

7-İSMAİL ÜNSAL

8-ORHAN KAYA

9-NAZİFE DEMİRHAN

10-MEMDUH ERDEN KÖKBUDAK

11-SEFER İPEK

12-HİKMET BALCI

13-ŞENİZ KURTULUŞ

14-MEHMET YURTSEVEN

15-HASAN PEKTEKİN

 

KÜTAHYA

1-ALİ FAZIL KASAP

2-ŞEREF HAN

3-ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ

4-MEHMET AYDIN UZUN

5-RIDVAN ÇAKIR

 

KAHRAMANMARAŞ

1-ALİ ÖZTUNÇ

2-SELİM SÜMEN

3-MEHMET ÇARMAN

4-FAİK KILINÇ

5-ONUR GÜRBÜZ

6-AYŞEGÜL YAYCIOĞLU

7-UĞUR ŞEVRAN

8-AZİZE ÇUHADAR

 

MALATYA

1-VELİ AĞBABA

2-HULİSİ PORGALI

3-SONER GÖKÇE

4-BERNA KARADAŞ

5-EMİN DÖNMEZ

6-MAHMUT AKBIYIK

 

MANİSA

1-ÖZGÜR ÖZEL

2-AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU

3-BEKİR BAŞEVİRGEN

4-SABRİ TEMEL

5-ABDULLAH SAKA

6-HAYRİYE HACET

7-SANİYE AĞGÜL

8-ÇETİN KURTULUŞ

9-NURİTTİN DİNGAZ

10-LALE ERDOĞAN TUNÇER

 

MARDİN

1-MAHMUT DUYAN

2-ERKAN MEHMETOĞLU

3-ABDULVAHAP AY

4-ABDULKADİR TURAN

5-AYGÜL KILIÇ BAŞBOĞA

6-ENGİN ORAL

 

MUĞLA

1-MÜRSEL ALBAN

2-SUAT ÖZCAN

3-BURAK ERBAY

4-SÜLEYMAN GİRGİN

5-İBRAHİM ERTÜRK

6-EMİNE YENİLMEZ AYDEMİR

7-YAMAÇ KAYA

 

MUŞ

1-YILMAZ ÇETİNKAYA

2-YILDIRIM PAÇAL

3-SUNA SAĞLAM

4-NUR MUHAMMED KARAHAN

 

NEVŞEHİR

1-FARUK SARIASLAN

2-FULYA GÜLŞEN ALTINSOY

3-MEHMET BİLGİN

 

NİĞDE

1-ÖMER FETHİ GÜRER

2-AHMET OĞUZ ÖZMEN

3-NAGİHAN ESKİOĞLU

 

ORDU

1-SEYİT TORUN

2-MUSTAFA ADIGÜZEL

3-ONUR ÇAM

4-ATİLA ŞAHİN

5-SEBANUR ÖZDEMİR

6-NAZIM YİĞİT GÜNAY

 

RİZE

1-REMZİ KAZMAZ

2-AYSEL TAŞKIN

3-KEMAL ÖZGÜR KAHRAMAN

 

SAKARYA

1-ENGİN ÖZKOÇ

2-MEHMET SELÇUK

3-ELİF YAR

4-REFİK KARAKAŞ

5-MEHMET DERYA BAĞDAT

6-AYTÜL UŞAKLIGİL

7-GÖZDE NUR YILDIZ

 

SAMSUN

1-KEMAL ZEYBEK

2-NESLİHAN HANCIOĞLU

4-MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN

5-MEHMET ÖZDAĞ

6-ARZU SABUNCU

7-MURAT ÇAN

8-YILMAZ KARAGÖZ

9-IŞIK ÖZKEFELİ

 

SİİRT

1-CAHFER SAKLAN

2-HİKMET AKAR

3-HASAN ALP

SİNOP

1-BARIŞ KARADENİZ

2-ERDİNÇ ŞİMŞEK

 

SİVAS

1-ULAŞ KARASU

2-SİNAN ÖZTÜRK

3-MALİKE EJDER YOLVEREN

4-DÜNDAR AKBULUT

5-HASAN KILIÇ

 

TEKİRDAĞ

1-FAİK ÖZTRAK

2-İLHAMİ ÖZCAN AYGUN

3-CANDAN YÜCEER

4-EMRE KÖPRÜLÜ

5-ADEM DALGIÇ

6-ARZU MANDALI SUCU

7-İSMAİL DOĞAROĞLU

 

TOKAT

1-KADİM DURMAZ

2-HASAN EFE UYAR

3-ÇAĞDAŞ KURTGÖZ

4-DURAN BELENE

5-GÜLPERİ COŞAR

 

TRABZON

1-AHMET KAYA

3-HİKMET NURİ AYDIN

4-FERDA KUDUNOĞLU

5-İSMAİL KAYNAR

6-MURAT ÖZÇİLİNGİR

 

TUNCELİ

1-POLAT ŞAROĞLU

2-MESUT COŞKUN

 

ŞANLIURFA

1- AZİZ AYDINLIK

2- FETHİ YAMAÇ

3- CEM KARAKEÇİLİ

4- UĞUR MİZAN

5- BAKIR AYDOĞDU

6- HALAF AYYILDIZ

7- MAHMUT YAZAR

8- AHMET MÜSRİ

9- FARUK AKAN

10- SONGÜL ARSLAN

11- MUSTAFA EREN

12- AKİLE YEKTAŞ

13- İBRAHİM HALİL YARIŞ

14- KEMAL EŞSİZ

 

UŞAK

1- İSMET AKIN

2- ALİ KARAOBA

3- ÖZKAN YALIM

 

VAN

1- MEHMET KURUKCU

2- FAHREDDİN ÇUYRAK

3- HALUK TERZİOĞLU

4- ŞANEL GÜLOĞLU

5- ERKAN KAÇMAZ

6- NEVZAT KOÇ

7- NERİMAN KARTAL

8- ŞAHİN ÖZTEKİN

 

YOZGAT

1- ALİ KEVEN

2- NADİR ÜNAL

3- RAKİBE ÖZGÜR KARSLIOĞLU

4- ŞAHİN BOZDEMİR

ZONGULDAK

1- ÜNAL DEMİRTAŞ

2- DENİZ YAVUZYILMAZ

3- UMUT BAŞOĞLU

4- MERVE KIR

5- ÇİĞDEM ŞEKERCİ

 

AKSARAY

1- ALİ ABBAS ERTÜRK

2- RAMAZAN FİDAN

3- PELİNSU YILDIRIM

4- ALİ EŞMEKAYA

 

BAYBURT

1- İKBAL OKUR

 

KARAMAN

1- İSMAİL ATAKAN ÜNVER

2- HAKAN GÜRSEL AKBULUT

3- YUSUF BAŞTUĞ

KIRIKKALE

1-AHMET ÖNAL

2- MUSTAFA PEKDOĞAN

3- GÜLLÜ AYKUT

 

BATMAN

1- AYHAN IŞIK

2- KAYAHAN KIRMIZITAŞ

3- NİHAT DEMİR

4- BÜNYAMİN NAYMAN

5- HAMİT KESKİN

 

ŞIRNAK

1- SABRİ KUYTAN

2- ABDULKERİM VARLI

3- GÜNDÜZ ÖKTEN

4- OSMAN YEREN

 

BARTIN

1- AYSU BANKOĞLU

2- FAHRİ ÖZSOY

ARDAHAN

1- ÖZTÜRK YILMAZ

2- YUNUS DÜNDAR

 

IĞDIR

1- METİN OVA

2- İDRİS AKTAŞ

 

YALOVA

1- ÖZCAN ÖZEL

2- ERTAN ŞENER

3- MEHMET GÜREL

 

KARABÜK

1- HÜSEYİN AVNİ AKSOY

2- SEDAT KARAOĞLU

3- GÜLSÜN BENİÇ

 

KİLİS

1- ALİ TUNA

2- MEHMET ALİ AĞCABAY

 

OSMANİYE

1- BAHA ÜNLÜ

2- MEHMET ORHUN DÖĞÜŞCÜ

3- İRFAN ERDEM

4- HAKKI SAYMAN SAYGILI

 

DÜZCE

1- ZAFER TEBER

2- İLKNUR BAŞAK TÜTÜNCÜ

3- HASAN SERVET ÖKTEM

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir