CHP’de neler oluyor?

Tarihe Partisinin “Kapılarını Kıran Başkan” Olarak geçecek İl Başkanı

Burdur Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) il teşkilatında olanlar oluyor; beklenen gelişmeler vuku bulmaya başladı. Enerji biriktiren fay hatları deprem yaratıyor. İl Başkanı Barış Ayten ve bir grup yöneticinin, Merkez İlçe Başkanlığı kapısını kırarak içeri girdiği haberi kamuoyuna bomba gibi düştü. Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan, durumu Genel merkeze bildirdiği ve oradan gelecek talimata göre hareket edeceği öğrenildi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP’de) İl Başkanlığına Barış Ayten geleli beri sular durulmuyor. Daha İl Başkanlığı koltuğuna oturmadan, seçimin arifesinde Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve bazı Meclis üyeleriyle ters düşmesi üzerine, 2 dönemin sonunda canhıraş bir çalışmayla aldıkları “Belediye’yi başınıza yıkarım” tehditleri savuran, partisinde fay hatlarının oluşmasına neden olan İl Başkanı Barış Ayten’in Merkez İlçe Başkanlığının kapısını kırarak içeri girdiği duyumları, Burdur kamuoyuna bomba gibi düştü.

Burdur CHP, enerji biriktiren fay hatlarının meydana getirdiği depremle sarsılıyor. İl Başkanı Barış Ayten’in seçildiği gündem bu yana tartıştıkları ve ters düştükleri Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan’ın başkanlık odasının kapısını kırarak içeri girdiği öğrenildi. Ayten’in kapıyı niçin kırdığı öğrenilemedi. Sıdıka Oğuzkan ise durumu sadece Genel merkeze bildirmekle yetindiği öğrenildi. Genel Merkezden gelecek talimata göre hareket edeceği belirtiliyor.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir