CHP’de zemberek boşandı; bağırsaklar deşiliyor

Basın yayın organlarının haberlerine “partiye zarar veriyorsunuz” diye eleştiriler getirenler, gelinen son noktada köşeye sıkışınca eteklerindeki son taşları dökmeye başladı; kişisel çıkarları ve statüleri tehlikeye maruz kalınca parti marti dinlemeden bağırsaklarını deşercesine bütün pislikleri ortalığa saçmaya başladı. Bu kapsamda Vekil Göker, “parti içi meseleler”in uluorta tartışılmamasını istedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) il teşkilatındaki İl Başkanı Barış Ayten ile Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan arasındaki husumet ve kavga iyice su yüzüne çıkmaya başladı. Gazetemizin, CHP Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan’ın basın yayın organlarına haber sızdırarak ardından “biz büyük bir aileyiz; kol kırılır yen içinde kalır” durumuna pusulanmasını haberleştirmesinin ardından dün yaptığı basın açıklamaları ve önce gösterip sonra gizlediği fotoğrafları yayınlaması gerçekten de partisini yerin dibine batıran ve dibine kadar mahveden nitelikte bir eylem olarak değerlendirildi. Kamuoyu gelişmeleri ibretle seyrederken, bu kapsamda Milletvekili Dr. Mehmet Göker sms kanalından açıklama yapmak ve sakin olmaya tarafları davet etmek zorunda kaldı.

Vekil Göker, “bazı parti içi meselelerin sosyal medya üzerinden tartışılmaya açılmış olması”nın üzüntü yarattığını, devletin ve ülkenin geleceğinin son derece tehlikeli bir dönemden geçtiği şartlarda “birleştirici olma”nın belirleyiciliğine dikkat çekti, “sağduyu”ya davet etti.

İşte Göker’in SMS mesajı!

“Son günlerde parti içi bazı meselelerimizin sosyal medya üzerinden tartışmaya açılmış olması partililerimizi üzmektedir. Cumhuriyetimizin geleceğinin son derece tehlikede olduğu bir dönemde paylaşımlarımızın birleştirici olması bizden sonraki nesillere borcumuzdur. Tüm üyelerimizi bu tür konularda sağduyulu olmaya çağırıyorum. Saygılarımla…”

MERKEZ İLÇENİN AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYINIZ-1

MERKEZ İLÇENİN AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYINIZ-2

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir