Gölhisar MYO’da Devir Teslim Töreni

MAKÜ Gölhisar Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Yrd. Doç. Dr. Ersan OKATAN, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürlüğü ve Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcılığı’na atanan Doç. Dr. Osman YILMAZ’dan görevi devraldı.

8 Haziran Pazartesi günü düzenlenen devir teslim törenine, yüksekokul akademik ve idari personeli katıldı. Müdürlük makamında OKATAN’ın, YILMAZ’a çiçek takdim etmesiyle başlayan törenin ardından, tüm personelin katılımıyla toplantı yapıldı.

Toplantı esnasında duygu ve düşüncelerini dile getiren YILMAZ;  Gölhisar Meslek Yüksekokulu yeni Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ersan OKATAN’ı tebrik ederek, bu yeni başlangıcın Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Meslek Yüksekokulu ve Gölhisar için hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Doç. Dr. Osman YILMAZ konuşmasının devamında şu görüşlere yer verdi; “Gölhisar Meslek Yüksekokulu’nu bundan 17 yıl önce çok zor şartlarda kurmuş, ve başlangıçta Ramazan FİDAN ve Ersan OKATAN ile birlikte yola çıkmıştık. Özellikle Gölhisar Meslek Yüksek Okulunun temellerinin ilk atıldığı dönemde Gölhisar halkının okulu sahiplenmesi ve özverili çalışmalarla okulu bugünlere taşıdık. Yüksekokulu bu güzel noktalara taşımamızda destek olan herkese teşekkür ediyorum. Burada 17 yıl içinde geldiğimiz nokta bizi çok gururlandırıyor. Ben inanıyorum ki, benden sonra görevi devir alan çok güvendiğim ve bu görevi hak ettiğine inandığım Ersan hocamızda, okulumuzu daha iyi noktalara getirecektir. Ayrıca, bugünden sonrada merkezde Gölhisar’ımız için çalışmaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın, yeni görev yerimizde destek olabileceğimiz her konuda kapımız herkese açık olacaktır. Yönetim sürecimizde elini taşın altına koyan, maddi ve manevi desteğini esirgemeyen tüm personelimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, helallik istiyorum”

Tebrikleri kabul eden Yrd. Doç. Dr. Ersan OKATAN, zorlu bir görevin kendilerini beklediğini dile getirerek şu görüşlerde bulundu; “Öncelikle, bu göreve bizi layık gören Sayın Rektörümüze ve kuruluştan itibaren yüksekokulumuzda ve üzerimizde büyük emekleri olan ve kendisinden çok şey öğrendiğimiz Osman hocamıza çok teşekkür ediyorum. Kendisinden bu görevi devralıyor olmaktan gurur duyduğumu da belirtmek istiyorum. Başarılı bir noktada teslim aldığımız bu bayrağı daha yukarılara çıkarmak için çok çalışmamız gerektiğinin farkındalığı ile önemli bir sorumluluk üstleniyoruz, Allah mahcup etmesin inşallah. Bundan sonraki süreçte de, Osman hocamızın tecrübesinden ve desteklerinden istifade edebilmek için sürekli kapısını çalacağımızı da söylemek isterim. Kendisine de yeni görevinde başarılar diliyorum.”

Karşılıklı duygu ve düşüncelerin belirtilmesinin ardından devir teslim töreni sona erdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir