Halk Arenası’nda Hablemitoğlu cinayetinin kodları çözüldü

İzleme Rekorları Kıran Halk Arenası Dün

Burdur’da Gene İzlenme Rekorları Kırdı; Gündeme Damga Vurdu

Halk TV ekranlarında canlı yayınlanan, Türkiye’nin en popüle

 

r ve halkçı gazeteci ve sunucusu Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu Burdur Belediye Sergi Salonu’ndaki Halk Arenası bu hafta gene gündemi belirledi ve güne damgasını vurdu.

 

Halk TV’de ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran, Türkiye’nin en polüler yayıncısı ve program yapımcısı Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası dün akşam gene gündemi belirledi. Burdur Belediye Sergi ve Konferans Salonu’nda sevenleriyle buluşan Halk Arenası’na halktan her hafta olduğu gibi yine büyük bir ilgi var. Programın yapıldığı Burdur Belediye Sergi ve Konferans Salonu tıklım tıklım doldu.

Soruşturmacı- araştırmacı gazeteci Uğur Dündar’ın reyting rekorları kıran programının bu haftaki bölümü yine yıllarca unutulmayacak. Yine gündeme damgasını vuracak olan Halk Arenası’nın dünkü konukları, Milli Mücadele’yi, Cumhuriyet’i ve Atatürk’ü en iyi anlatan cesur tarihçi yazar Sinan Meydan, İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu ve gazeteci – yazar İsmail Saymaz’ın günlerce konuşulacak açıklamaları güne damga vurdu. Hablemitoğlu’nun, Hablemitoğlu cinayetinin içyüzünü anlatan, cinayetin FETÖ ilişkilerini ortaya koyan açıklamaları kamuoyunda şok ettiği yarattı.

Geceye Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, Yeşilova ilçe Başkanı Ferdi Ay, CHP Kadın Kolları Başkanı Ziynet Gezer, Merkez İlçe Kadın kolları Fatma Çalışkan Gerçeker, İyi Parti İl Başkanı ve yöneticileri ile İyi Parti milletvekili adayı Osman Kurt, Belediye meclis üyeleri, CHP İl ve Merkez yönetimi, partililer, sivil toplum örgütleri ve çok sayıda vatandaş katıldı

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir