Hasan Atilla Uğur’dan Devlet Bahçeli|ye cevap

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda ABD güdümlü terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ı İmralı’da sorgulayan komutanlardan Emekli Albay Hasan Atilla Uğur, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bugün (7 Şubat 2017 günü) meclis gurubunda yaptığı konuşmaya cevap verdi. Uğur, “talihsiz, kışkırtmacı, içi boş panik hali yansıması ve CİA mensubu Rubin ağzıyla yapılan bir konuşmadır” dedi.

“TALİHSİZ, KIŞKIRTMACI, İÇİ BOŞ PANİK HALİ

YANSIMASI BE CİA MENSUBU RUBİN AĞZIYLA YAPILAN BİR KONUŞMA”

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda ABD güdümlü terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ı İmralı’da sorgulayan komutanlardan Emekli Albay Hasan Atilla Uğur Ulusal Kanal’a yaptığı açıklamayla, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bugün (7 Şubat 2017 günü) meclis gurubunda yaptığı konuşmaya cevap verdi. Uğur, “talihsiz, kışkırtmacı, içi boş panik hali yansıması ve CİA mensubu Rubin ağzıyla yapılan bir konuşmadır” dedi.

7 Ocak 2017 Burdur Ulusal Gönüllüleri Kahvaltılı Söyleşisine konuşmacı olarak da katılmış olan Emekli Albay Uğur, Bahçeli’nin konuşmasını “son derece talihsiz, kışkırtmacı ve içi boş panik hali yansıması” olarak gördüğünü belirterek, “ikinci Kurtuluş Savaşı verdiğimiz böyle bir dönemde CIA mensubu Michael Rubin ağzıyla yapılan bu konuşmanın hiçbir ciddiyeti yoktur” şeklinde değerlendirmede bulundu.

TSK VE POLİSİN VATAN

SAVAŞINI KAYITSIZ ŞARTSIZ DESTEKLEYENLERİ

CUMHURBAŞKANI VE HÜKÜMETE HEDEF GÖSTERME GAYRETİ AYMAZLIKTIR

Uğur konuşmasına şöyle devam etti:

“Emperyalizmle, mandacılarla, millicilerin büyük mücadelesinde kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve kahraman polisimize kayıtsız şartsız destek verenleri karalamaya çalışmak, Sayın Cumhurbaşkanı ve mevcut hükümete hedef gösterme gayretine girişmek tek kelimeyle aymazlıktır.”

“VATAN PARTİSİ, MİLLİYETÇİLERİN,

DEVRİMCİLERİN, ÜLKÜCÜLERİN, ATATÜRKÇÜLERİN KALESİDİR”

Vatan Partisi’nin milliyetçilerin, devrimcilerin, ülkücülerin, Atatürkçülerin kalesi olduğunu vurgulayan Atila Uğur açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Vatan Partisi Ahmet’in, Mehmet’in partisi değildir. Vatan Partisi milliyetçilerin, devrimcilerin, ülkücülerin, Atatürkçülerin kalesidir. Cumhuriyet değerlerinin ve Türk Milleti’nin güvencesidir. Cümle mandacıların iç ve dış güçleriyle Türk Milleti’ne saldırdığı böyle bir dönemde izler ülkücüsüyle, devrimcisiyle vatan mücadelesine canımız pahasına kararlılıkla devam edeceğiz. Ülkenin beka sorunu partiler üzeridir. İç cephenin sağlamlaştırılması sürecinde özellikle siyasi yöneticilerin konuşmaları birleştirici ve ahlaki olmalıdır. Bu nedenle Sayın Bahçeli’nin konuşmasını kınıyorum.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir