Kendilerine serbest, başkalarına yasak!

Burdur Belediye Başkanı’na Yasaklanan İş

AKP Örgütlerine Serbest. Partizanlığın Bu Kadarına Da Pes!

Ak Parti Bucak İlçe Gençlik Kolları üyeleri, topladıkları kitapları Kocaaliler Ortaokulu kütüphanesine hediye ettiler. Kamuoyunda, Burdur okullarında Burdur Belediye Başkanı’na yasaklanan faaliyetin AKP örgütlerine serbest bırakılması manidar bulundu.

 

NNC Medya’nın haberinde, bir de açıklama yapan Ak Parti Bucak İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eryiğit’in, “Ak Parti Bucak Gençlik Kolları Başkanlığı olarak, çalışmalarımız kapsamında Bucak Kocaaliler İlkokulu ve Kocaaliler Ortaokulunda bir kütüphane oluşturduk. Öğrencilerimizin okuma alışkanlığını arttırmak, kitap sevgisini arttırmak ve öğrencilerimizin kitaplardan daha çok faydalanması için kütüphanecilik haftası sebebiyle Kocaaliler İlkokulu ve Kocaaliler Ortaokulu’na 100 adet kitap yardımında bulunduk. Öğrencilerimizin daha fazla bilgiye ulaşabilmesi daha fazla okuma alışkanlığını arttırabilmesini sağlamak amacıyla kitaplarımızı kütüphanemize yerleştirdik” ifadelerini kullandığı belirtiliyor.

NNC MEDYA’NIN BU HABERİ KAMUOYUNA PES DEDİRTTİ

Bu haber kamuoyunda, ilk ve ortaöğretim okullarında belirli gün ve haftalarda Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in yaptığı armağan ve promosyonlarda reklam ve şov yapıyorlar diye Burdur Valiliği’nin fotoğraf ve video çektirme yasaklarını akla getirdi. Partizanlığa pes dedirtti.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir