Kılıçdaroğlu ABD’yle eşzamanlı harekete geçti

Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı’nın yurt dışında hesapları olduğunu iddiasına ve gösterdiği belgelere karşı cevap veren AKP Sözcüsü Mahir Ünal, ‘Cumhurbaşkanımızın ailesi ile ilgili çirkin iftiralarının hakikati ortaya çıkacaktır’ dedi.

AKP Sözcüsü Mahir Ünal, Kılıçdaroğlu’nun iddialarıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Ünal, Kılıçdaroğlu’nun iddialarıyla ilgili olarak, söz konusu belgelerin savcılığa teslim edilmesi gerektiğini söyledi.

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a: 30 milyar doları ne zaman nerede, kimin için harcadın?

Aydınlık Gazetesi’ndeki habere göre, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı belgelere ilişkin AKP’den bir son dakika açıklaması daha geldi.

BASINLA PAYLAŞ; SUÇ UNSURU

OLUŞTURUYORSA SAVCILIĞA TESLİM ETMEK ZORUNDASIN!

“İnsanların onurlarıyla haysiyetiyle ilgili ölçü tanımaksızın yalanda sınır tanımayan, haysiyet cellatlığı yapan muhalefet anlayışıyla karşı karşıyayız” diyen Ünal, “itham altıdan bırakılan isimlerin avukatları açıklama yaptı. Çağrıda bulundu, ‘basınla paylaş’ dedi. Bunlar suç unsuru teşkil ederse savcılığa teslim etmesi gerektiği söylendi” diye konuştu.

30 milyar doları ne zaman nerede, kimin için harcadın? Tıkla ve oku!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın avukatı Özel’den Kılıçdaroğlu açıklaması (Tıkla ve oku!)

Ünal konuşmasını şöyle sürdürdü:

KILIÇDAROĞLU, ABD’YLE EŞZAMANLI EYLEME VE AÇIKLAMALARDA BULUNUYOR

“Siyaset böyle yapılmaz. Daha da acısı Türkiye’ye karşı ABD’de bazı çevrelerin yürüttüğü operasyonlar söylem ve eylem birliğine dönüşmüş durumda. Bunun Türkiye’de ayağını Kılıçdaroğlu’nun CHP’si oluşturuyor. ABD’yle eş zamanla eylem ve açıklamalarını görüyoruz. Kılıçdaroğlu ve siyaset anlayışı siyaset tarihimizin çöplüğündeki yerini alacaktır.”

“Tamamen siyasi, Türkiye’ye dönük bazı çevrelerin operasyonlarından ibaret olan, FETÖ’nün Amerika’da dizilere kadar sızdığını biliyoruz. Netflix’te yayınlanan bir diziye kadar sızmış durumda. Bu tiyatroda oynan oyunu biz tanımıyoruz.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir