KıvılcımHaber’e Başkan Ercengiz’in ziyareti

Merkezi Oğuzhan Çay Ocağımızda olan KıvılcımHaber İnternet Gazetesi’ne Burdur Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Merkezi Oğuzhan Çay Ocağımızda olan KıvılcımHaber İnternet Gazetesi’ne bir nezaket ziyaretinde bulunan Burdur Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz, ziyareti esnasında Oğuzhan Çay Ocağı’nın her görüşten müşterileriyle uzun bir sohbete tutuştu. Bazı müşteriler -örneğin Halk Otobüslerinin çok hızlı araç kullandıkları gibi- şikâyetlerini dile getirdi.

KENTSEL DÖNÜŞÜMDE BELEDİYE HİÇBİR VATANDAŞI MAĞDUR ETMEYECEKTİR

Kentsel dönüşüm konusunda açıklamalarda bulunan Başkan Ercengiz, AKP Milletvekili Bayram Özçelik’le Bakanlığın ikili oynadıklarını, kentsel dönüşümün hedefindeki Sinan, Tepe ve Karasenir Mahallerindeki evlerin derhal yıkımından yana olduklarını, Burdur Belediyesi olarak kesinlikle vatandaşların mağduriyeti yanlısı olmayacaklarını, Bakanlığın bu konudaki ısrarı üzerine Belediye olarak yetkileri bırakan dilekçeyi teslim ettiklerini, ancak ilgili mahallelerde kentsel dönüşümü vatandaşları mağdur etmeden kendilerinin yerine getireceğini ve bununla ilgili çalışmaları başlattıklarını belirtti.

FİLDİŞİ KULE YERİNE VATANDAŞIN ARASINDA OLMAK VE İÇTEN TUTUM,  BAŞARISININ SIRRI OLARAK DEĞERLENDİRİLDİ

Her görüşten vatandaşla çok samimi ilişkiler kurabilen ve fildişi kulesinde oturmaktansa vaktini vatandaşların arasında geçiren Başkan Ercengiz’in, vatandaşların beğenisi kazandığı görüldü. Kendisi gazetemizden ayrıldıktan sonra hakkında konuşan vatandaşların ortak görüşü, Belediye Başkanlığını açık arayla kazanmasındaki sırrın bu tutumunda saklı olduğu yönündeydi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir