MAKÜ’lü çılgın aşığın çılgınlığı

Dün (25 Mayıs 2017 günü) Burdur geleneksel Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ’nün) 2016-2017 Akademik yılı Mezuniyet Töreninin ilklerine tanık oldu. MAKÜ bu yıl binlerce mezun öğrencisinin mezuniyet sevincine ünlü sanatçı hemşerimiz Sümer Ezgü Konseri sürprizini ekleyerek bir ilke imza attı. Öte yandan Mezuniyet Töreninde, çılgın bir aşığın çılgınca evlilik teklifi de bir ilke imza attı.

Bomba15’in Şeref Gündüz’e dayandırdığı haberine göre, dün Cumhuriyet Meydanında toplanarak Stadyuma kadar yürüyüş korteji oluşturan binlerce kişinin katıldığı Mezuniyet Töreninde Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Mustafa Sağdıç nişanlısına arkadaşlarının yardımıyla çılgın bir evlilik teklifi seremonisi hazırladı. Binlerce kişinin önünde arkadaşlarının tuttuğu ve üzerinde “Raşide’m benimle evlenir misin?” yazılı bir pankart açarak tribünlerde oturan nişanlısı Raşide Atalay’a evlilik teklifi yapan Sağdıç, alkış tufanının altında nişanlısından “evet” sözünü aldı.

Mezuniyet gününde arkadaşlarıyla bir olup sevdiği kız için hayatının en büyük sürprizini hazırlayan çılgın âşık MAKÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Mustafa Sağdıç pankarta şunları yazmıştı:

“Bizim çocuklar sana yenge demek istiyor, Raşide’m benimle evlenir misin?”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir