Olpak BUTSO’yu ziyaret etti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nail Olpak, geçtiğimiz gün Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik’i makamında ziyaret etti. Olpak’ın Burdur Milletvekili Bayram Özçelik’le yaptığı ziyarette, MÜSİAD Burdur Şubesi yönetimi, BUTSO Meclis Başkanı Feyzi Oktay, İşadamı Ercan Akın da yer aldı.

BUTSO Basın Bürosundan bildirildiğine göre, Antalya ve Bucak üzerinden Yönetimi ile birlikte BUTSO’ya gelen Nail Olpak’ı, Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları Yusuf Keyik ve Feyzi Oktay karşıladılar. Ziyareti sebebiyle MÜSİAD Başkanı Olpak’a Burdur ekonomisi ve sorunları hakkında genel bilgiler veren Başkan Keyik; ziyaret için teşekkür ve memnuniyetlerini ifade etti. Memleketi olan Burdur’u unutmadığını ve Burdur için yapılabilecek her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını ifade eden Nail OLPAK, yaptığı açıklamada, “Hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin gözetildiği, kendi içinde bir ve bütün, bölgesinde ekonomik ve siyasi alanda etkin, dünyada saygın bir Türkiye hayaliyle yola çıktıklarını” söyledi.

İş adamlarıyla yapılan sohbetlerin ardından, BUTSO Başkanları Feyzi Oktay ve Yusuf Keyik tarafından ziyaretin anısına hediyeler verildi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir