Pisidia Baloons’dan MAKÜ birincilerine cazibeli bir jest

Pisidia Balloons şirketinden yapılan yazılı açıklamaya göre, bu yıl Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) birincilerine bedava balonla uçma jesti yapılacak.

İşte açıklama!

Pisidia Balloons şirketi olarak Burdur’u Türkiye’nin en önemli balon uçuş merkezi yapmayı ve bölgemizin turizm potansiyelini canlandırmayı amaçlamaktayız. Bu vizyon doğrultusunda başlattığımız balon turizmi faaliyetlerimizi Temmuz-2016 tarihinden bu yana güvenle ve başarıyla sürdürmekteyiz. Elbette, ticari bir işletme olarak çıktığımız bu yolculukta Burdur’u geliştirmek ve kalkındırmak üzere emek sarf eden tüm paydaşlarımıza, halkımıza, özellikle de 2006 yılından bu yana Burdur’un kalkınmasında ve gelişmesinde önemli bir rol üstlenen Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’ne ve yaklaşık 30 bin öğrencisine karşı sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz.

Pisidia Balloons olarak eğitime, bilime, üniversitemize ve öğrencilerimize olan desteğimizi göstermek ve 2016-2017 eğitim öğretim yılını başarıyla tamamlayan öğrencilerimizi tebrik etmek üzere; üniversitemizden bu yıl mezun olacak tüm fakülte/yüksekokul/meslek yüksekokulu birincilerini “ücretsiz” olarak uçuracağımızı kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir