Prof. Dr. Ayşen Gürcan’dan Rektör Korkmaz’a ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz’ı ziyaret etti.

Rektörlük makamında yapılan ziyarette, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Karaca ve Prof. Dr. Hüseyin Dalğar ile Rektör Danışmanları Doç. Dr. Ömer Tekşen ve Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kılınç da bulundu.

Ziyarette, üniversitenin bölgesel kalkınma misyonunun bir gereği olarak bulunduğu bölgeye her alanda hizmet etmeye ve yeni projeleri hayata geçirmeye devam ettiklerini belirten Rektör Korkmaz, bu projeler hakkında Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan’a bilgiler aktardı.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin adının sorumluluğuna yakışır birçok projede yer aldığını, önemli çalışmalar yaptığını belirten Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan, Burdur’un böyle bir üniversiteye sahip olduğu için şanslı bir şehir olduğunu ve bir Burdurlu olarak yapılan çalışmalara kendilerinin de her zaman destek vermek istediklerini vurguladı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir