Şampiyon Minik Erkekler destek bekliyor

Minik Erkekler İl Birinciliği sona erdi

Maddi imkânsızlıklarla kıvranan Minik Erkek şampiyonu destek bekliyor; sporseverlerin desteği olursa Türkiye finalinde Burdur’u Çanakkale’de temsil edecek

MİNİK ŞAMPİYONLAR, ÇANAKKALE’DE İLİMİZ TEMSİL EDECEKLER

09 Mayıs- 08 Haziran 2015 tarihleri arasında Gençlik Merkezi Spor Salonu’nda yapılan Minik Erkekler Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi. 5 spor kulübünün katıldığı müsabaka, Bucak Oğuzhan Spor Kulübü ile Burdur 90. Yıl Spor Kulübü’nün final maçı ile noktalandı. Maç sonunda 43-42’lik skorla kazana Burdur 90. Yıl Spor Kulübü, il birinciliğini elde ederken 24-28 Haziran 2015 tarihleri arasında Çanakkale ilinde yapılacak olan 13.Türkiye Minikler Şenliği müsabakalarında ilimizi temsil etme hakkı kazandığı öğrenildi.

Müsabakada dereceye giren takımların sırasıyla, Burdur 90. Yıl Spor Kulübü, Bucak Oğuzhan Spor Kulübü, Gençlik ve Spor Kulübü ve Bahçelievler Spor Kulübü olduğu belirtildi.

VALİLİK VE GENEL SEKRETERLİKTEN MADDİ DESTEK OLABİLİR

Maddi imkânsızlıklar nedeniyle, 24-28 Haziran 2015 tarihleri arasında Çanakkale’de yapılacak olan 13.Türkiye Minikler Şenliği müsabakalarına katılamama tehlikesiyle karşı karşıya olan şampiyon miniklerimiz başta Burdur Valiliği, Özel İdare Genel sekreterliği gibi kurumlardan destek beklemektedir.

Bu Haberi Paylaş
KATEGORİLER: Spor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir