Şehit yakınları ve gazilere iftar yemeği    

Gölhisar Kaymakamlığı’nın düzenlediği bir iftar yemeğinde şehit yakınları ve gaziler bir araya geldi. İftar yemeğine yeni Vali Şıldak da katıldı.

Gölhisar Kaymakamlığının düzenlediği iftar yemeğinde şehit yakınları ve gaziler bir araya geldi. Göreve yeni başlayan Burdur Valisi Hasan Şıldak ve Gölhisar Belediye Başkanı Ramazan Canural’ın da katıldığı iftar yemeğini müteakiben Gölhisar Kaymakamı Musta Ünver Böke ve Burdur Valisi Hasan Şıldak birer konuşma yaptı.

Gölhisar Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, “bu güzel  Ramazan akşamını bizlere miras kalan şehit ailelerine ve gazilere ayırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Burdur Valisi Hasan Şıldak da yaptığı konuşmada, iftar yemeğini tertipleyen Gölhisar Kaymakamı Mustafa Ünver Böke’ye teşekkür ve tebriklerini iletti.

Vali Şıldak; “hepiniz bizlere verilen emanetin en güzel timsallerisiniz. Her ortamda sizlerle birlikte olmak bizlere büyük mutluluk veriyor. Bu toplumun bekası için çocuklarınızın ve sizlerin gösterdiği fedakarlığı hiçbir zaman unutmayacağız. İçinde bulunduğumuz bu Ramazan ayında ki birlikteliğimiz, beraberliğimiz ve bu kaynaşmış ortam bizi ayakta tutacaktır” dedi.

Valisi Şıldak’ın çocuklara hediyeler dağıtmasının ardından program sona erdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir