Servis edeni kınıyoruz

Servis edeni kınıyoruz; birliğimiz ve başarılı çalışmalarımız gölgelenmek isteniyor

Burdur Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Barış Ayten’in Merkez İlçe Başkanlığının kapısını kırarak içeri girdiği şeklindeki haberimize CHP İl Başkanlığı olarak düzeltme yazısı geldi.

İl Başkanı Barış Ayten, telefon ederek, her zamanki nazik haliyle ve davranışlarıyla izahatta bulunup “kapı kırma”nın olmadığını, sadece “kapı kilidini kırma” olayının olduğunu belirtti. Facebook mesaj üzerinden düzeltme hakkını kullanarak gönderdiği açıklamayı aşağıda kamuoyunu8n dikkatine sunuyoruz.

İşte açıklama metni!

KıvılcımHaber;

Bugün internet sitenize partimiz ve İl Başkanımız adına üzücü, üzücü olduğu kadar da incitici bir haber servis edilmiştir.

Düzeltme hakkınızı kullanmanız amacıyla bu açıklamayı size göndermeyi uygun gördük.

Haberde konu olan olayların tamamı gerçek dışıdır. Haberinize konu olan olayın gerçek dışı olduğunu partimize ziyaretiniz ile görmeniz mümkündür.

İl Başkanımız Sayın Barış AYTEN, partimizin tüm kadrolarında başkanlık yapmış, aldığı görevleri başarıyla tamamlamış ve üyelerimiz tarafından her seçiminde teveccüh görmüş ilimizin ve partimizin önemli bir siyasetçidir. Yine İl Yönetim Kurulumuz her biri kendi alanında başarılı saygın siyasetçiler tarafından oluşmaktadır.

İl Başkanımızın ve İl Örgütümüzün başarılı çalışmalarını gölgelemek, parti içi birlik ve beraberliğimize zarar vermek amacıyla bu haberi size servis edeni kınıyoruz.

CHP BURDUR İL BAŞKANLIĞI

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir