Sürprizlere hazır olun

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB’nin) 71’inci Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurul’a TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun iş dünyasının ekonomik kriz kaygısını dile getirmesi damgasını vurdu.

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun iş dünyasının ekonomik kriz kaygısını dile getirmesinin damgasını vurduğu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB’nin) 71’inci Genel Kurulu dün yapıldı. Uzmanların yıllardır söyleyegeldiği ekonomik kriz uyarısını dillendiren dillendirene! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sonra en yetkili kişilerden biri olarak Hisarcıklıoğlu kriz uyarısı yaparak, “sürprizlere hazırlıklı olunması”nı istedi.

Ulusal Kanal’ın haberine göre, ekonomik kriz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de gündemine girdi. TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu 71’inci Olağan Genel Kurul’da iş dünyasının kaygılarını ve sıkıntılarını tek tek sıraladı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural’ın da katıldığı Genel Kurul’da Hisarcıklıoğlu, ekonomik kriz mesajını “sürprizlere hazır olun” diyerek verdi. 2015 yılında Türkiye’nin diğer ülkelere göre 2 kat daha dikkatli olması gerektiğini belirtti.

Hisarcıklıoğlu ticaret hayatında giderek artan sorunlarını anlattı.

 


TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’ndan ekonomik… paylaşan: ulusalkanal

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir