Yalanlarıyla dolanlarıyla yerle bir edeceğiz

Vatan Partisi lideri ve Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek, bazı saf dil CHP’lileri ve İyi Partilileri de arkalarına alarak sosyal medyada Perinçek’in “ikinci turda Erdoğan’ı destekleyeceğiz” dediğini iddia eden bir linç kampanyası düzenleyen Amerikan casusu hain FETÖ ve Amerikan kara kuvveti bölücü terör örgütü PKK yandaşlarını yere seren bir açıklama yaptı.

Perinçek: “Yalanlarınızı da yerle bir edeceğiz.”

Doğu Perinçek’ten 2. tur açıklaması: Bunların hepsi yalan dolan

Perinçek, adaylığı kesinleştikten sonra hakkında başlatılan yalan haberlerin FETÖ ve HDP tarafından kaynaklı olduğunu belirtti

Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek, dün katıldığı bir yemekte açıklamalar yaptı. Perinçek, adaylığı kesinleştikten sonra hakkında başlatılan yalan haberlerin FETÖ ve HDP tarafından kaynaklı olduğunu belirtti. İşte Perinçek’in açıklamaları:

“Bir takım yalanlar dolanlar var. Sosyal medyada bir furyadır gidiyor. Arkadaşlarım beni bilgilendirdiler. “Doğu Perinçek ikinci turda Tayyip Erdoğan’ı” destekleyecek diye bir laf dolaştırılıyor. Bunların hepsi yalan dolan. Yalanlarını toplasın gelsinler, dolanlarını toplasınlar gelsinler. Biz Silivri duvarlarını yıkmışız, Ermeni soykırımı yalanlarını yerin dibine gömmüşüz, biz Fetullah terör örgütünün 15-16 Temmuz darbe girişimini bozguna uğratmışız. Onun için onlar yalanlarıyla dolanlarıyla üzerimize gelsinler hepsini yerle bir edeceğiz. Buradan ilan ediyorum, kesinlikle öyle bir açıklamam yok. Perinçek’in ikinci turda Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğiz diye bir açıklaması yok. Bu yalanı uyduran kim? Dolaştıran kim? Onu da söyleyeyim. Fetullah terör örgütü ve HDP-PKK teröristleri. Bunları zaten biz yerle bir edeceğiz. Bunların Türkiye’nin geleceğinde yeri yok.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sanalbasin.com üyesidir